Kategoriler
Haberler

Sağlık Bakan’ından Hekimlere Gönderilen Email

www.sbn.gov.tr

Sevgili çalışma arkadaşlarım, 

Tüm yenilikleri birlikte hayata geçirdiğimiz, iyi niyetten sonuca ulaşan sağlık hizmeti yolculuğunda hep beraberiz.

Biz sağlık çalışanları, çok geniş bir aileyiz. Ailemizin, huzurlu ve mutlu olması için sorumluluğumuzun bilinciyle, yoğun bir akıl ve gönül mesaisi yürütüyoruz. Sağlıkta Dönüşüm Programımız bu mesainin bir ürünüdür. Birlikte başardıklarımızla iftihar edebiliriz.

Hep birlikte halkımıza en iyi sağlık hizmetini götürebilmek için çalışıyoruz. Emeğinin karşılığını alan, yeterli altyapıya sahip birimlerde çalışan; kısacası yaptığı işten memnun olan bir sağlık çalışanı hem sosyal yaşamda, hem de iş yaşamında daha mutlu ve verimli olacaktır. Bu yüzden tabii olarak tüm sağlık çalışanlarının mutluluğuna odaklanıyoruz. Bu mutluluğu tesis etmenin önemli yollarından birinin de birbirimizle sağlıklı ve etkili iletişim kurmak olduğuna inanıyoruz.

Sizlerle bir araya geldiğimiz her ortamda farkına vardım ki kesintisiz, aracısız iletişimde bulunduğumuz zaman birbirimizi daha iyi anlıyoruz. Bu fikirden hareketle teknolojiden de faydalanarak, sizlerle doğrudan, etkin iletişim kurabileceğimiz Sağlıkta Buluşma Noktası (SBN)  projesinin hayata geçirilmesini istedim.

Projemize üye olduğunuzda meslektaşlarınızla haberleşebilecek; başarı hikâyelerinizi paylaşabilecek; öneri, talep ve görüşlerinizi başta şahsıma olmak üzere ilgili tüm kişilere iletebileceksiniz. Ayrıca Türkiye’de ve dünyada sağlık konusundaki gündemi buradan takip edebileceksiniz. “Sağlıkta Buluşma Noktası” sitesini tasarlarken hepimizin ihtiyaç ve isteklerini göz önünde bulundurduk, bunu katkılarınızla daha da zenginleştirmeyi hedefliyoruz.

Sağlıkta Buluşma Noktamız olan web sitemizin arkasında güçlü bir ekip var. Bu ekip hepimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine en kısa sürede cevap verebilmek için çalışacak.
Karşılıklı, kesintisiz ve açık iletişimin bir değer oluşturacağına inanıyorum. Sizlerden de bu inanca ortak olmanızı bekliyorum. Sağlıkta Buluşma Noktamızın amacına ulaşması için sizlerin katılımını çok gerekli buluyorum.

Tüm iletileriniz, ekibimizce dikkatle değerlendirilecektir. Ben de konunun yakın takipçisi olacağım. 

Sağlıkta Buluşma Noktamızda görüşmek üzere 14 Mart Tıp Bayramınızı kutlar,  hepinize sağlık ve afiyet temenni ederim.
 

 imza

“Sağlık Bakan’ından Hekimlere Gönderilen Email” için bir yanıt

Rica ediyorum biri suyuna anti-psikotik eklesin, hala mutlu olduğumuzu görmek gibi bir sanrısı var zira..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.