Kategoriler
Haberler

Serbest Kürsü…

Web sitemiz sizin de sesinize kulak veriyor. Paylaşmak istediğiniz denemeleriniz, yazılarınız hikayeleriniz varsa aşağıdaki mail adresine gönderin yayınlayalım.

bize iletişim sekmesinden ulaşın

“Serbest Kürsü…” için bir yanıt

Tıbbi teknoloji çok ilerledi,laparoskobik,endoskobik,sistoskobik vb pek çok yöntemle çalışıyor doktorlarımız ama doktor haklarında neden bir ilerleme yok?Ben hekim değilim hastayım,bir iki gün içerisinde de ameliyat olacağım.Korkuyorum çünkü doktorlarım çok yorgun gözüküyor,uykusuzlukları dolayısı ile de dikkatlerinin dağınık olmasından korkuyorum.Oysa elinden geleni yapıyorlar.Her görüşmemizde güleryüzlü davransalar da gözlerinin içinde saklamaya çalıştıkları yorgunluğu görüyorum.Doktorlarımı böyle görmek istemiyorum.uykusunu almış,huzurlu,yeterince dinlenmiş görmek istiyorum.asistan hekimlerin neredeyse köle gibi çalıştıklarını görmek beni üzüyor.Onlara yükmüşüm gibi hissediyorum.Hasta olarak onlardan ben utanıyorum.
Bir insandan insanüstü bir performans bekleyen sağlık politikasını uygulayanlar utanmıyor mu?Rahatsızlığımla ilgili bir tereddütümü dile getirmek istemiyorum çünkü çok yorgunlar.Bir insandan insanüstü bir performans bekleyen sağlık politikasını yapanlar utanmıyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.