Kategoriler
Haberler

SON DAKİKA… Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Asistan Hekimler Greve Gidiyor !!!

İzmir 31.03.2011- Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde görevli asistan hekimler yarın performans sistemini protesto etmeye hazırlanıyorlar. Performans sisteminin uygulanmaya başlamasıyla ek ödeme ücretlerinde %50’ye yakın düşme meydana gelmesi üzerine yarın 500 asistan hekim iş bırakacak. Saat 11.00’da hastane servisler girişi önünde buluşacak asistan hekimler, ardından Başhekimliğe yürüyüş yapacak.

“SON DAKİKA… Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Asistan Hekimler Greve Gidiyor !!!” için 8 yanıt

Performans sistemi için yapılan tüm karşı çıkışları yürekten destekliyoruz. Kolay gelsin… Yanınızdayız, destekçiyiz. HÜTF İç Hast. Arşt. Gör.

destekliyoruz, izmir atatürk eğitim araştırma hastanesi yanınızdadır…

artık yeter arkadaşlar bu devlet biz sessiz kaldıkça daha da ezecek ve görmezlikten gelecek bizi ve emeğimizi..

dokuz eylül asistanları olarak kararlılıkla başlattığımız eylemimiz pazartesi günü de devam ediyor. tüm şehirlerdeki tüm asistan arkadaşlarımız sizlerden de destek bekliyoruz. lütfen sessiz kalmayın siz de sesinizi duyurunuz!

asistan arkadaşlarımızı kutluyoruz.hepsiyle bugün gurur duyduk. ancak eylem tüm HASTANE ÇALIŞANLARINI KAPSAYAN geniş katılımlı bir eylemdir.SES sendikası , tabib odasınında katılımıyla, (hemşire, ebe, memur, sekreter,personel, biyolog, tekniker, teknisyen,laborant, kimyager…,vb.aklınıza gelebilen bütün sağlık çalışanlarının içinde bulunduğu)coşkulu bir eylemdi.
PERFORMANS SİSTEMİNDEN TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARI ETKİLENİYOR. asistan arkadaşlarımız kadar diğer sağlık çalışanları da var.500 asistan vardı.ama 1500 kişi yürüdük. yaşasın örgütlü mücadelemiz diyorum. YENİ BAŞLADIK. HEPİMİZE KOLAY GELSİN.

sonuna kadar, kazanana kadar yanınızdayız. yeter bu sömürü ve aşağılanmışlık…
dr özgür

Haklı mücadelenizi destekliyorum.Acak eylem yaptığınız yer tam yataklı servislerin yanıbaşıydı.Kliniklerde tedavi için bekleyen hastaların günahı neydi.Daha uygun bir alan seçilebilirdi.Kaş yapayım derken lütfen göz çıkarmayalım.Yolunuz açık olsun.Başarılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.