Kategoriler
Haberler

Doktor Arkadaşımızın DHA’daki Röportaj Videosu

httpv://www.youtube.com/watch?v=z28eqO7TSNw

“Doktor Arkadaşımızın DHA’daki Röportaj Videosu” için 4 yanıt

kadına şiddetin yoğun olduğu ve sıradan karşılandığı-hekimlik mesleğinin hiçbir değeri kalmadığı günümüzde bu tür olayların giderek artacağı ortada zaten..arkadaşımıza geçmiş olsun diyor ve bu konuda duyarsız kalan büyüklerimizi kınıyorum..

Dünden beri fazlasıyla sinir bozucu bu haberi okuyor, her yerde destek bulmaya calısıyoruz. Sağlık bakanlıgına da defalarca mail attık.
Sorusturma baslatılmıs ama TTB bu olaya ciddi bir destek saglar ve bir sonuc alabilirse bu emsal olur. Olmalı da.

Çok değerli meslektaşımı izlerken gözlerim doldu. Hala olayı gerginliğini üzerinden atamadığından sesi titreyerek konuşuyor olması çok canımı yaktı, çok ağırıma gitti. Yazıklar olsun size bunu yaşatan utanmazlara. Ne hakkı var benim meslektaşımı böyle mağdur etmeye, mesleğine küstürmeye, gönlünü incitmeye?! Sen kim oluyorsun da doktora ceza vermeye çalışıp, darp ediyorsun?! Ortada bir suç yok, olsa bile sana mı düştü bu cezayı vermek?! Ne bu doktora olan kıskançlık, bu ne bitmez haset?! Bu ülkenin en çok çalışan, en çok sorumluluk sahibi olan ve en çok sorumluluk alan en hayırlı evlatlarını, kişisel acizlikleriniz nedeniyle rencide etmeye ne hakkınız var! Eğer bu yaptığı sırf kaymakam olduğu için cezasız kalırsa YAZIKLAR OLSUN!

Sonuna kadar yanındayız,ben de bir hekim annesi olarak bu konuyu asla içime sindiremiyorum.Kurallara uymasanız suç zaten,ihlal etseniz yine suç..Gencecik bir hekimin,psikolojik olarak hayatını mahvediyorsunuz,seni Allaha havale etmekten başka;güçlerimin olmasını isterdim……..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.