Kategoriler
Haberler

Kaymakam BAYAN Doktoru Dövdü !!!

Diyarbakır’ın Kocaköy İlçesi’nde aile hekimi olarak görev yapan Dr. Bahar Tekin, yatalak bir hastanın evine gitmediği için İlçe Kaymakamı Muhammed Gürbüz tarafından tartaklandığını ileri sürdü.

DİYARBAKIR – Tekin, Kaymakam hakkında yasal haklarını kullanacağını belirtti. Kaymakam Gürbüz ise, kadın doktora vurmadığını belirterek, “Üzerine yürüdüm ama o beni görünce ayağı kalkıp yere düştü. Yerdeyken bana tekmeyle vurdu. Asıl darp edilen benim” dedi.

Kocaköy’de aile hekimi olarak görev yapan Dr. 27 yaşındaki Bahar Tekin, Pazar günü sağlık ocağında acil doktoru olarak görev yaptığı sırada, yatalak bir hastanın evine gitmediği gerekçesiyle ilçe kaymakamı Muhammed Gürbüz tarafından tartaklandığını öne sürdü. Bugün kaymakam hakkında yasal soruşturma başlatılması için Diyarbakır adliyesine gelen Dr. Tekin, yaşadıklarını şöyle anlattı:

“1.5 yıllık doktorum. Kocaköy İlçesi’nde 1 ay önce aile hekimi olarak göreve başladım. Dün pazar günü sağlık ocağında acilde görevliyken, yatalak bir hasta yakını ocağa gelerek evine gitmemi istedi. Ben de acilde görevli olduğumu, hasta muayenelerinin devam ettiğini söyledim. Ancak buna rağmen hasta yakını, Kaymakamla görüştüğünü ve hastasına bakmak üzere evine gitmem konusunda ısrarcı oldu. Ancak görev yerimi terk edemeyeceğimi, terk etmem halinde suç işleyeceğimi söyledikten sonra adam ocaktan ayrıldı. Bir süre sonra hasta muayenesi bittikten sonra yine de ambulansa talimat verdim, hastaya bakmak üzere evine gitmeye karar verdim. Dışarı çıktığımda ’Kaymakam geliyor’ dediler. Kaymakam, gelir gelmez bana vurmaya başladı ve ’Sen bittin, seni açığa aldım’ diyerek dövmeye devam etti. Hem hakaret etti, hem de darp etti.”

Diyarbakır Adliyesi’ne gelerek yaşadığı durumu Cumhuriyet Savcısı’na anlattığını dile getiren Dr. Tekin sözlerini şöyle sürdürdü: “İlçenin mülki idare amiri olduğu için prosedürün uygulanması gerekiyormuş. Şimdi avukatımla konuşacağım. Kaymakam, beni döverken ayaklarımla onun darbelerini engellemeye çalıştığım için, hakkımda kendisini darp ettiğim gerekçesiyle dava açmış. Güya ben bir kadın olarak, iri cüseli erkek bir kaymakamı darp etmişim. Kim inanır buna Allah aşkına. Şimdi avukatımla görüşeceğim ve davamdan asla vazgeçmeyeceğim. Bir kadın olarak, erkek bir amirden hem hakeret yedim, hem dayak yedim. Kadına yönelik şiddetin tartışıldığı bir dönemde yaşadıklarım yüzünden psikolojim bozuldu.”

Dr. Tekin daha sonra avukatı aracılığıyla suç duyurusunda bulundu.

KAYMAKAM: ASIL DARP EDİLEN BENİM

Kaymakam Muhammed Gürbüz ise, olayların çarptırıldığını ve asıl kendisinin doktor tarafından darp edildiğini iddia etti. Dr. Bahar Tekin’e fiziki temasta asla bulunmadığını savunan Gürbüz, şöyle dedi:
“Dün saat 13.30’da Hükümet Konağı’na gittim, brifing hazırlayacaktım. Bunun için yazı işleri müdürü Naci Akdamar’ı telefonla arayarak bana yardımcı olmasını istedim. Naci bey, babasının ölmek üzere olduğunu ve üzerinde Kuran’ı Kerim okunduğunu bana ifade ederek, ’Gelmezsem olur mu’ dedi. Ben de bir insan olarak elbette ki kabul ettim. Ve Sağlık Grup Başkanı Mehmet Ataş’ı arayarak, bir doktor ve ambulans göndermesini istedim. Bunu da yazı işleri müdürü Naci beye bildirdim. Doktor gidince Naci beyin gelmesini istemiştim. Tekrar aradım Naci beyi, ancak o bana henüz doktor ve ambulansın gelmediğini söyledi. Tekrar Sağlık Grup Başkanı Ataş’ı aradım. Ancak Ataş, ilçede tek doktorun şu an nöbetçi olduğunu, ilçede başka doktor olmadığını söyledi. Ataş, görevli doktora gitmesini söylemesine rağmen, yok ’ambulans yokmuş da şoför yokmuş da’ bu yüzden gitmediğini aktardı bana. Bunun üzerine ben de sinirlendim. Çünkü ölüm düşeğinde bir insan var. Korumalarımla sağlık ocağına gittim. Doktor hanım merdivenlerde oturuyordu, ambulans da oradaydı, şoförü de. Üzerine yürüdüm ama o beni görünce ayağı kalkıp yere düştü. Yerdeyken bana tekmeyle vurdu. Asıl darp edilen benim. Savcılık evrakları henüz tamamlanmadı. Alınacak ifadeler var. Personele fiziki temasta bulunmadım.”

Bu arada Diyarbakır Tabipler Odası yaptığı yazılı açıklamada, Dr. Bahar Tekin’in dayak yemesi ve Şırnak’ın İdil İlçesi’nde bir hekimin tutuklanması ile ilgili yarın geniş kapsamlı bir basın açıklaması yapacaklarını duyurdu. (dha)

Haber Kaynağı  : Medimagazin

“Kaymakam BAYAN Doktoru Dövdü !!!” için 35 yanıt

Ölüm döşeğinde ne demek? Bir insan ölümü bekliyor ise zaten tıbbi bir umut yok demektir. Ayrıca böylesi bir durumda tek doktorun olduğu bir yerde doktorlu ambulans şart mı? “Hepsi bir kenara üzerine yürüdüm, ben bir şey yapmadım” diyor. Nasıl olurda bir kaymakam bir kadın doktorun üzerine yürür. Bunu hiç çekinmeden, utanmadan açıkça belirtir. Ya savunma istersin, ya da konuyu görmezden gelirsin, ancak “üzerine yürümek” sokaktaki adamın bile yapmayacağı bir terbiyesizliktir.

Kaymakam efendi, söylediklerine çocuklar bile güler. Sen kimi kandırıyorsun. Alınacak ifadeler var, savcılık evrakları tamamlanmadı diyor. Eminim kendi kormalarına ve görgü tanıklarına yalan ifade vermeleri için baskı yapacaktır. Ama bu ülkede dürüst ve namuslu insanlar sizin tahminlerinizden çok fazla.Mülkü amir de olsanız insanların vicdanları var. Bu insanların da vicdanlarının sesine göre ifade vereceğine inanıyorum.

Bir kaymakamın tıp alanında neyin acil olduğunu neyin olmadığını bilmesi mümkün değildir. Tıpta en önce “zarar vermemek” gelmektedir. Acil hastaların hayatları tehlikeye atılarak bir hizmet verilemez. Yetkililerin kendi alanlarına girmeyen uygulamalarda görüş almadan hesap sorması görevi kötüye kullanmaktır. Hayatını mesleğine adamış bir doktora yapılan bu saygısızlık kabul edilemez. Biz doktorlar 12 yıllık örgün eğitim sonrası 6 yıl tıp eğitimi, 5 yıl uzmanlık eğitimi ile birlikte hayatımızın 23 yılını eğitime verdikten sonra en az 2 yıl da mecburi hizmet yapmaktayız. Bu kadar fedakarlık ve emek sonrası karşılaştığımız bu muameleyi asla kabul etmeyeceğiz. Sorumlular hesap vermeli, gerekli cezaları almalı, yetkililer hasta hakları kadar hekim haklarını, can güvenliğini korumalıdır. Saygılarımla

Doktor hanım davanızı canı gönülden destekliyorum, bizler hayatlarını mesleğine adamış, insani değerleri bu kaymakam gibi adamların yetmiş kat üzerinde olan insanlarız. Maalesef türkiye koşullarında insanların bizi koltukları sayesinde birilerine peşkeş çektiği, meslek etiği hiçe sayılmış, karar verme yetkisi her alanda elinden alınmaya çalışılan , toplum tarafından saygınlığı yok edilmiş bir meslek gurubu haline geldik.
Bundan 4- 5 yıl evvel bende bir ilin sağlık müdürü tarafından tacize uğramıştım. Ama nedense ben suç duyurusunda bulunurken bu durum , suçu işleyen açısından hiç bir utanılacak durum arz etmezken, mağdur olan benim tarafımdan utanılacak bişey olarak önüme sürüldü, etrafımdaki herkes uğraşma seni sürerler vari sözler söyledi. Ben yinede davamdan vazgeçmedim , sonuçta o görevden alındı, gerçi burası Türkiye haksızlıklar ülkesi, sonradan başka bi yerde başhekim olduğunu öğrendim, Ama ben kazandım, çünkü susmadım,çünkü utanmadım, çünkü sindirilmedim, belki yakın zamanda kulağınıza bir sürü tehdit gelebilir, hiçbirisine aldırmayın.
Bizler iki kere risk altındayız, hem doktoruz hem kadınız, ama sakın yılmayın, çünkü bu insan müsvetteleri hayatınızın her aşamasında çıkacak karşınıza ve yüzünüze vuracak neden iki yıl daha az okuyup koltuk peşinde koşmadığınızı, sonuna kadar destekliyorum sizi, hem bir kadın olarak hemde bir doktor olarak, şimdilerde uzmanlık ihtisası alıyorum tam 7 yıl sonra, bu küçük yerlerin ,küçük zihniyetli insanları beni uzmanlık sahibi yaptılar,
Çok ses tek yürek hepimiz yanınızdayızz, HEKİME VE KADINA YÖNELİK ŞİDDET SON BULSUN artık…

Şiddet dışında sorun çözme yolu bilmeyen sözde eğitimli insanların bu yüz kızartıcı davranışlarını her gün duyup okudukça hem üzülüyor hem sinirleniyorum. Hekimin işini yapmasını kendi otoritesine karşı gelmek gibi algılayan bu tür insanlar için yapılacak fazla bir şey yok. Böyle zihniyetleri gördükçe bu ülke için umudum azalıyor. Yine de bu tarz olaylar meslek ahlakımızı, çalışma isteğimizi köreltmesin istiyorum. Meslektaşıma geçmiş olsun diyorum.

Olayı şiddetle kınıyorum. Kadına şiddetin tartışıldığı şu günlerde Bir kaymakamın bir bayan doktora böyle bir şiddet uygulaması olur şey değil. Tüm hekimleri bu davaya müdahil olmaya davet ediyorum. Yeter artık!!! hasta yakınlarının şiddeti yetmezmiş gibi birde kaymakam zorbalığı…..

bir kadın , bir avukat olarak yaşadıklarınızı en kısa sürede unutmanızı , mesleğinizi bu olayda olduğu gibi sağduyulu ve olması gerektiği gibi bir ömür boyu sağlıkla sürdürmenizi dileyerek , uğradığınız saldırı da MAĞDUR olanın kim olduğunu bilen , gören , anlayan , hisseden insanların olduğunu , yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim

meslektaşımıza yapılan olayı şiddetle kınıyorum.hem doktora yönelik, hem de kadına yönelik şiddeti körükleyen bu davranış umarım cezasını bulur.gerçi bu dönemde yargıya güvenimiz de azalmış durumda.hepimize geçmiş olsun.bu üzücü olay umarım daha çok kenetlenmemizi sağlar ve mücadelemize daha güçlü bir şekilde devam ederiz

Kadina uygulanan her tur siddetin ciddi sekilde karsisinda olan bir platformun yoneticisi olarak bu olayi siddetle kiniyorum.
Hele devletin eliyle yapilan siddetin hic bir sekilde affedilir yani yoktur…O devlet ki “sistem”dir…Vatandasi koruyan ve kollayandir.Devlet zorbalasiyorsa sayet o zaman sistem de yoktur…Cok uzucu bir durum.Gecmis olsun diyorum.Ve doktor hanimi sonuna kadar destekliyorum.

başbakanımız diliyle kaymakamımız eliyle döver doktorunu ne diyelim balık başta kokar geçmiş olsun

Meslektaşlarıma yönelik şiddet eylemini kınıyorum. İlgili kişi görevden alınmalıdır..

BU OLAYDA SEVGİLİ MESLEKTAŞIM TAMAMEN YANINIZDAYIM. OTURDUĞU KOLTUĞU HAKETMEDİĞİ HALDE BAZI ” ÜSTÜN” MEZİYETLERİNDEN DOLAYI BU MEVKİLERE GELMİŞ ”SAYGIDEĞER KAYMAKAMI ”DA YAPTIĞI TERBİYESİZLİKTEN DOLAYI ŞİDDETLE KINIYOR VE ASIL ONUN AÇIĞA ALINMASINI İSTİYORUM. ASLINDA SÖYLEMEK İSTEDİĞİM ÇOK ŞEY VAR AMA O ŞAHSİYETİN SEVİYESİNE İNEMEYECEĞİM.BÜTÜN DOKTOR ARKADAŞLARI BİRLİK OLMAYA DAVET EDİYORUM. LÜTFEN ARKADAŞALAR BİZİM BİZDEN BAŞKA DOSTUMUZ ZATEN YOK BİR DE BİZLER BİRBİRİMİZİN KUYUSUNU KAZMAYALIM. DOKTOR OLDUĞUNU UNUTUP BAZI MEVKİLERE SÖZDE ”YÜKSELMİŞ” MESLEKTAŞLARIMIZI ÖRNEK OLARAK GÖRMEYELİM, ÖRNEK BİZ OLALIM… ETİĞİ,SAYGIYI,DOSTLUĞU UNUTMAMIZ DİLEĞİYLE….SEVGİ VE SAYGILARIMLA…

Değerli mesllektaşlarım,
Yaşananlar AKP zihniyetinin bir pratiğidir, AKP devlet/özel ayırt etmeksizin herkesi kendi neferi olarak görüyor ona göre anti demokratik beklentiler içine giriyor.Öyleki doktorları hastaların evinede gitmesini istiyor,nüfüs müdürlüğünde çalışanı hazırlanan nüfüs cüzdanını vatandaşın evine götürmesi için pazar mesaisi yaptırıyor.Bunlar çoğaltılabilir.Bunların olacağı belliydi HEKİMLİK mesleğini oy uğruna vatandaşa peşkeş çektiler,bunların geleceği belliydi oy uğruna hekimlerin öldürülmesine sessiz kaldılar ve dahada kalacaklar.Bunların kendilerinden başka inandıkları, tanıdıkları yok.Onlar gibi düşünmeyen olsa olsa MARJİNAL bir grup olabiliyor.Evet o kaymakam erkekliğini ispata çalışmıştır, kesinlikle psikiyatri tarafından incelenmeli, bilinçaltı bir problem kesin var.Ayrıca bu olay tüm tüm onurlu demokrat kaymakamlar tarafından kınanmalı.Ama inanıyorumki gelişen hekim hareketiyle birlikte bu yanına kalmayacaktır, umarım TTB gereken açıklamayı yapar.Kısacası tün hekim arkadaşlarımı tey yürek tek ses olmaya çağırıyorum.Ayrıca değerli ,onurlu cesur meslektaşıma geçmiş olsun dileklerimi iletiyorumSakın unutmasın henüz bu onurlu mesleği bitiremediler ,sizin arkanızda duracak davalarınızda size destek olacak şerefli, onurlu hekimler var.

bu adam son dönem hükümetin ortaya çıkardığı hilkat garibelerinden sadece biri.yazıklar olsun.bu ülke gittikçe yaşanmaz bir hal almaya başladı.

Gerçekten bu mesleğin yapılabilirliği kalmadı.

Kimsenin vermediği emeği ver, kimsenin olmadığı kadar çok oku, didin, çabala, hiçbir meslekte olmadığı kadar büyük riskler al farketmez. Sonuçlar meydanda.

Saygısızlık, hakaret, türlü çirkinlik dahası darp.

Bütün bu çirkinliklerin devletin bir kaymakamı tarafından yapılması, önce insan sonra bir bayan daha sonra da pazar günü millet evinde istirahat buyururken acilde hizmet vermeye çalışan genç bir hekime yapılması işi iğrenç bir duruma getiriyor.

Bu durum karşısında kınama eylemi öylesine hafif kalıyor ki…

Sosyal hayatta kediden korkanların devletin gücünü arkasına alarak, korumaları eşliğinde bir kadını tokatlaması da ayrı bir marifet!!!

Devlet büyüklerimizden darba uğrayan bayan hekimin anne ve babası ile empati yapmalarını istirham ediyorum.

Sonuç olarak bu kaymakamı ve bu kaymakamda vücut bulan bu zihniyeti şiddetle kınıyor, hepsini Allah’a havale ediyorum.

Yazıklar olsun!…

Yazik vallahi yazik artik icimiz aciyo bu ulke yasanmaz bi hal aldi bizi yonetenlerin bizi denetleyenlerin ne kadar vasifsiz kisiler ki hem doktora hem kadina siddet yaziklar olsun

1.bu doktor hanım acil nöbetin de aynı zamanda 112 acil doktoru olarak mı görevli. eğer öyle ise bir merkez komutadan yönetilmeli ve ihbar üzere sağlık koordinasyonu ile hareket edilebilmeliydi.kaymakamın da acil sağlık sorunu varsa 112 den yardım istemeli tüm vatandaşlar gibi…
2.bu sistemde bir problem varsa tutanak tutar resmi işlem yapar, üstüne yürümek v.s. kesinlikle kabul edilemez davranışlardır.
3.hasta ölüm döşeyinde ve yakınları başında kuran okuyor neden kendileri doktora götürelim demiyor…da kaymakam bey doktor taleb ediyor..
4.doktorun üstüne yürüdün ,darb ettin etmedin v.s. bu arada ölüm döşeğindeki hastaya ne faydan oldu kaymakam bey? amir olarak neyi çözdün ilçende?

-ilkokul öğretmenimin “Kaymakam olmuş ama adam olamamış” öyküsünü neden kaymakamlar üzerinden anlatıldığını açıklığa kavuşturan bir örnek olmuş..

-utanmadan dayak atıyor bir doktora hemde bir bayan doktora bide yalan söylüyor koltuk kaybetmemek için..

-doktorlar birlik olmadığı müddetçe böyle olaylar kaçınılmaz..

-bakanın telefon numarasını bilen varsa yazsın bende onu aramak istiyorum.

Babası Ölüm döşeğinde olan memurunu ihtiyaç duyduğu için çağırmakta ısrarlı olan kaymakam,işini kolaylaştırmak için ,bir emirle doktoru göndermak istiyor ! Sanki emrindeki bir uşak doktor. Doktorun kadın olması da ,emre itaatsizlik suçunu arttırıyor herhalde….
Kaymakam herhalde İlçenin doktoruna ancak savaş ve doğal felaket sırasında emir verebilir bildiğim kadarıyla. İlçedeki Alay v.s komutanının dışında .
Bu görevini kötüye kullanan doktorun, babası ölüm döşeğindeki astını ısrarla yanına getirtmeye çalışan ‘anlayışsız’ yöneticinin bu görevden alınması gerekir….
Bu ülkemizde yükselen şiddet ve kadına yönelik şiddet eylemlerinden yalnızca bir tanesidir.Tesettüre girmemiş meslek kadınlarına da bir tür gözdağıdır….

doktor arkadaşlarımızın yaşadıkları zorlukları anlatmaya gerek yok. bu ülkede bu kadar insan varken bir beklenti içinde olmaya da gerek yok. değerli meslektaşıma yapılan bu saldırıyı kınıyorum her ne sebeple olursa olsun…

Bu babası hasta olan Naci Akdemir yazı işleri müdürü ,ama bu şahıs aslında öğretmen..Nasıl olmuşta yazı işleri müdürü olmuş?Kurumlar arası geçiş mi yapmış acaba?İlginç..Bayan doktorumuzun haklı olduğunu düşünüyorum..

Hiç kimse görevli bir memura vurma hakkına sahip değildir,sebep ne olursa olsun..Bayan doktorumuza geçmiş olsun diyorum.

bu nasil bir acizliktir ki hükumetin yerel temsilcisi olan kaymakam sinirine hakim olamayarak korumalariyla birlikte toplum saglik merkezine baskin yapiyor? bu mudur hükumetin kriz yönetimi? bu mudur acil duruma getirdigi cözüm?

doktor hanim yerine, hastalarinin ambulansla alinmasina izin vermeyen hasta yakinlarina durumu aciklamak, baski yapmak neden tercih edilmiyor? kaymakam beyin amaci üzüm yemek olsa hastanin bir sekilde saglik hizmetine ulasmasini saglamaya yönelik hareket ederdi. ne yazik ki potansiyel oy kaynagi olarak gördügü kesime sempatik görünmek daha kolayina gitmis. bdp´li yerel yöneticiye de ayni suclamalari yöneltiyorum. kendisi de en az kaymakam kadar populist, cirkin bir tutum icine girmistir.

hekimler zaten gözden cikarildi, populizm adina hekime yapilan her tür görmezden gelme, siddet mübah.

artik kulaklarinizi tikamaniz yetmeyecek. susmayacagiz. yaptiklariniz bizi sindirmek yerine sesimizin daha güclü cikmasini saglayacak. bir avuc marjinale vereceginiz hesap cok pahaliya patlayacak.

Ezeli kıskançlık burada böyle vuku bulmuş, eminim o kaymakam arkadaşın üniversite sınavında ilk tercihi tıp fakültesidir de erişemiştir..Dayak yedi yada attı, kesinlikle yüce,
insani duygularla ölüm döşeğindeki zavallı bir hastaya iyilik yapmak isteyen değil de kin ve nefret ve hınç beslediği bir insana haddini bildirmek isteyen, işgüzar bir idari amir….Tepkilerimizin bu tür insanları eğitmesi dileği ile saygılarımı sunarım…..

Acı bir Türkiye gerçeği. Kaymakamı kınıyorum ve yetkili makamların gereğini yapacağına inanmak istiyorum.

BASBAKAN KADINA EL KALDIRAN ERKEK DEĞİLDİR DİYOR SEN MESLEĞİNİ İCRA EDEN BİR KADIN HEKİME ÜSTELİK KAYMAKAM SIFATI İLE SOZDE KOLTUĞUNUN GETİRDİĞİ GÜÇÜN
VERDİĞİ CESARETLE YAPIYOR SONRADA YALAN İFADE VERIYORSUN BU KADAR ŞAHİTTEN SONRA HALA O KOLTUKTA OTURUYORSAN ADAM DEGILSIN…..

Yerel yönetimleri daha güçlü kılacağız derken bunu kastetmiş RTE demek ki.Devlet eliyle ağalık sistemi hayata geçirilmiş.

kaymakamlardan anca ve anca böyle bişey beklenir biz birbirimize destek olmadıkça bunlar daha bizim tepemize çıkar kim bu ya kendini ne sanıyor savcımı hakim mi bakan mı yoksa sen nerden biliyorsun acil olduğunu ölüm döşeğindeyse ara 112 yi gelsinler bir doktor görev yerini asla terkedemez sözde kanun uygulanmasına yardımcı olman lazım kanun koyucu değil sen bilemezsen 112 yi aramayı okuma yazma bilmeyen hiç bilmez 112 yi aramayı herşey ortada bu ülkede bir doktor düşmanlığı var bizi bu hale getirenlere hakkımı helal etmiyorum

merhabalar
kesinlikle meslektasiminin basina gelenleri kiniyorum..
doguda eskiseden gorev yapmis ve benzer olaylara maruz kalmis biri olarak cok iyi anliyabiliyorum..bu sadece AKP hukumetinin degil gecmiste varolan sag goruslu kendilerini hatta orta sag sayan her hukumetin sistemi icerisinde de varolmustur.MHP li bakan Osman Durmus zamaninda MHP li belediye baskani ilceyi yonetiyor,hatta oyle ki saglik ocagimizin islerinden kendini sorumlu goruyordu ki bizlerin idari islerine hatta ozel hayatlarina varana dek karisiyordu:(
Istifa ederk ayrildigim gorevimden ogrendigim tek sey TURKIYEDE BUROKROSI denilen carkin dislilerinin aslinda:iktidardaki partiye yakin olan,tanidiklari olan market sahibinden tutunda,kahveciye kadar dayandigidir.Sizler aslinda doktor oldugunuzu sanirken Burokratlarin,abuk subuk partililerin kolesi oldugunuzu anliyorsunuz.Geriye uc yol kaliyor:1)Savasicaksiniz tum bunlarla topyekun
2)Istifa ederek ayrilip gidiceksiniz
3)Boyun eyerek bir kole gibi guduleceksiniz

Secimi sizlere birakiyorum

olayın ne olduğunu bilmeden burada provokatif yorumlar yapmayın!.zaten sitenin kendisi provokatör başlık atmış art niyetli bir yazı “KAYMAKAM DOKTORU DÖVDÜ” yani asıl dayağı bu başlığı atanlar hakediyor ama neyse.

yav olayı direk kapatmışsınız bakıyorum da biriniz hakim olmuş biriniz savcı olmuş gözünüzle gördünüzya dövdüğünü kaymakamın

zaten kaymakamla doktor karşı karşıya gelince kesinlikle doktor haklıdır değilmi size göre

yazık okuduğunuz yıllara sadece ezberlemişsiniz azıcık kafanızı kaldırın hakkınızı yedirmeyin evet ama KİMSENİN HAKKINIDA YEMEYİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.