Kategoriler
Haberler Şiddet

Doktorun boğazına kalem sapladı!

 

http://Kaynak: Medimagazin/ana-sayfa/guncel/tr-hasta-doktoru-az-kalsin-olduruyordu-1-11-38220.html

“Hastanın şikayetinin devam etmesi üzerine, yanlış tanı koymuş olabilirim düşüncesiyle akciğer filmi olmak üzere ikinci defa tahlillerini aldım. Yine herhangi bir bulguya rastlamadım. 45 dakikalık gözlem sırasında iki defa kendisini kontrol ettim. Daha sonra içeri gelen hastanın arkadaşı beni tehdit etti ve küfür etti. Bu sırada acilde bulunan bayan hastalar edilen küfürlerden rahatsız oldu ve acil servisten çıktı. Güvenliği çağırdım. Ardından kendi sandalyeme oturttuğum hasta M.Ö. sırtım dönük olduğu sırada masadan aldığı bir kalemi boğazıma sapladı.”

Kaynak : Cihan Haber Ajansı ve Medimagazin’den alıntı yapılmıştır

“Doktorun boğazına kalem sapladı!” için bir yanıt

Çok geçmiş olsun..Malesef bunu demekten başka birşey gelmiyor ne bizim elimizden nede sağlığa bakan devlet yetkilileriinden. Devlette koltuğu kapanın umurundamıki bunlar.. Doktorluk ne kadarda zor bir meslek. Hasta olan kişinin neden kıvrandığını anlasan bile onu düzeltecek yol yöntem müdahaleninde ben etkili olduğuna inanmıyorum. Herkes doktorun kesin çözeceğini bildiğine inanıyor. Allah yardımcısı olsun tüm hekimlerin.
Ayrıca daha bu haber sitelerin yansımamış haberinizin olmadığı çok olay oluyor bunun gibi mallesef. Ben önceki çalıştığım hastanedeki asistan hekimlerin yemin ederim sayısız kez ağladıklarını birbirlerine sarılmaktan başka birşey yapamadıklarını gördüm.
Bu sağlık bakanı olacak kişi kendini devlet adamı zannedip gezmeye devam etsin !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.