Kategoriler
Duyurular Haberler

Bu Okula Katılın !

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği (TİHUD) önemli bir başarıya imza attı. 2012 – 2014 yılları arasında Kuşadası’nda gerçekleştirilecek, Avrupa İç Hastalıkları Okulu’nun (European School of Internal Medicine) Başkanlığını Prof.Dr. Erdal H.Akalın ve Yardımcı Başkanlığı Genç Dahiliyeciler çalışma grubu kurucusu ve başkanı Doç.Dr. Mine Durusu Tanrıöver gerçekleştirecek.

Avrupa İç Hastalıkları Okulu (ESIM), TİHUD Başkanı Prof.Dr. Serhat Ünal ve TİHUD Yönetim Kurulu’nun desteği ile önümüzdeki üç yıl Türkiye’de yapılacak. 25’in üzerinde Avrupa ülkesinden seçilmiş asistan hekimlerin katıldığı okul, Avrupa İç Hastalıkları Federasyonu ‘nun (EFIM) en önemli aktivitelerinden biri olarak kabul ediliyor. Daha önce Türkiye’den ESIM’e katılanların genç meslektaşlarına rehberlik edeceği okula, Türkiye’den katılabilmek için aşağıdaki belgelerin drozanyazici@gmail.com ‘a gönderilmesi gerekiyor.

Genç dahiliyeciler çalışma grubunun aktivitelerinden haberdar olmak için gencdahiliyeciler-subscribe@yahoogroups.com ‘a boş bir mail atılması yeterli.

Avrupa İç Hastalıkları Okulu Seçmelerine Katılmak İçin Gerekli Belgeler

Asistan Hekim olmak

Ad – Soyad

İngilizce dil bilgisini gösterir belge (KPDS, ÜDS, TOEFL vs.)

Özgeçmiş ve motivasyon yazısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.