Kategoriler
Haberler

Uzman Doktor’dan

Uzman hekimim, **** hastanesinde FTR uzmanıyım. Sabah 8 akşam 17 arasında 7 dakikada bir randevu veriliyor ve bu şekişlde çalışıyorum. En yüksek döner aldığımda bile toplam elime geçen 5000 TL ye ulaşmdı. Çalıştığım hastane yıllardır aynı durumdaymış.
Ayrıca emekli maaşımız 1900 TL üzerinden hesaplanacak, halkın penceresinden bakıp doktorların muayenehanelerini kapatıp, kazançlarına maksimum bir üst sınır koymaya çalışırken, bir hekim olarak da emeklilik günlerimizde bizi sıkıntıya düşürmeyecek şekilde kazancımızın emekliliğe yansıması için birşeyler yapmasını kendisinden bekliyoruz.

“Uzman Doktor’dan” için bir yanıt

bende kadın doğum uzmanıyım 5000 kişilik bir ilcede döner sermaye yok performans yapamadığım için toplam peşin ödemeyle 3200 bir polis veya uzman çavuşla aynı parayı kazanacaksam neden bu kadar çabaladım.tus, binlerce nöbet sonuç hayal kırıklığı 10 sene öncesine keşke dönebilsem hayatta tıp tercih etmezdim çevremdeki herkeside uyarıyorum yazmamaları için.mecburide olduğum için istifada edemiyorum.galiba doktorları getirmek istedikleri noktadayım 3000 tl maaş sıfır döner.bu durumda zaten herkesin benim gibi istifa düşüneceğinii tahmin ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.