Kategoriler
Duyurular Haberler

Avrupa İç Hastalıkları Kış Okulu Burs Duyurusu

European Federation of Internal Medicine (EFIM) tarafından başarıyla sürdürülmekte olan “European School of Internal Medicine (ESIM)”, ülkelerden gelen yoğun talep üzerine Ocak 2011’de ilk kış okulu yoğun katılım ve başarıyla düzenlenmiştir. Kış okulunun 2.si yine Saas-Fee- İsviçre’de 15-21 Ocak 2012 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Kış okulu için Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği (TİHUD) tarafından 3 asistan desteklenecektir. Okulun önprogramına buradan ulaşabilirsiniz. Başvurular, EFIM tarafından konulan kriterler doğrultusunda TİHUD Dernek Başkanı, Genç Dahiliyeciler Grubu Başkanı ve bir Yönetim Kurulu üyesi tarafından değerlendirilecektir. Gelen başvurular aşağıda belirtilen kriterler doğrultusunda sıralanarak desteklenecek asistanlar seçilecektir:

– İngilizce dil bilgisi (İngilizce dil sınav sonuçları, İngilizce yayınlar ve daha önceki yurtdışı deneyimleri)
– Asistanlığının son 2 yılında olmak ve 35 yaşın altında olmak
– TİHUD aktivitelerine katılım

İlgilenenlerin başvurularını 10 Aralık 2011’e kadar adora@tihud.org.tr adresine “ESIM 2011 Kış Okulu” konu başlığıyla gönderilmesi gerekmektedir.

Genç dahiliyeciler çalışma grubunun aktivitelerinden haberdar olmak için gencdahiliyeciler-subscribe@yahoogroups.com ‘a boş bir mail atılması yeterli.

winter scholl 2012 programme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.