Kategoriler
Duyurular Haberler

”Genç Hekimler Hayatın İçinde Türkiye’nin Heryerinde” Fotoğraf Yarışması…

TTB – UDEK-AGUH ”Genç Hekimler Hayatın İçinde Türkiye’nin Heryerinde” Konulu Fotoğraf  Yarışması

TTB – UDEK-AGUH ”Genç Hekimler Hayatın İçinde Türkiye’nin Heryerinde” konulu Fotoğraf Yarışması, fotoğraf çekmeye meraklı sağlık çalışanlarının meslektaşlarımızın mecburi hizmetlerini yaptığı yerde günlük hayatta yaşadıklarının hikayesini anlatan fotoğraflar ile katılabilecekleri  bir yarışmadır.Yarışmaya katılan fotoğraflar “Füsun Sayek Sağlık ve Kültür Etkinlikleri” kapsamında sergilenecek ve sosyal medyada hekimlerin yaşadıklarını halka sunmak amacı ile paylaşılacaktır.Sizleri hekimlerin yaşadıklarını aktarmak açısından eserlerinizle yarışmaya katılmaya davet ediyoruz.

Yarışma Kuralları:
– Yarışmaya; tüm sağlık çalışanları ve tıp öğrencileri katılabilir.
– Yarışmaya gönderilen eserlerin daha önce herhangi bir yarışmada derece almamış olması gerekmektedir.
– Her katılımcı en fazla beş adet renkli fotoğrafla yarışmaya başvurabilir.
– Yarışma konusu “Genç Hekimler Hayatın İçinde Türkiye’nin Heryerinde”dir.
– Fotoğraflar 20 X 30 cm boyutunda fotoğraf kağıdına basılı olmalıdır. Farklı boyutta olan fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacaktır.
– Fotoğraflar herhangi bir yüzeye yapıştırılmamalı, etrafında çerçeve ya da paspartu oluşturacak biçimde boşluk ya da çizgi bulunmamalıdır.
– Gönderilecek her bir fotoğrafın arkasına, sol üst köşeye bir etiket yapıştırılarak yarışmacı tarafından belirlenecek (en az beş harf ya da rakamdan oluşan) bir rumuz ve sıra numarası yazılmalıdır (‘RUMUZ – 1’, ‘RUMUZ – 2’, … gibi).
– Katılım Formu çıktısı alınarak eksiksiz doldurulmalıdır. (Katılım Formu İçin Tıklayınız)
– Katılım formu küçük bir zarfa konularak ağzı kapatılacak ve bu zarfın üzerine yalnızca yarışmacı tarafından belirlenen rumuz yazacaktır.
– Katılım formunun bulunduğu zarf ve fotoğraflar, ulaşım sırasında hasar görmeyecek biçimde paketlenip aşağıda belirtilen adrese posta ya da kargo ile gönderilebilir ya da elden teslim edilebilir.
– Yarışmaya gönderilen fotoğraflar iade edilmez. TTB-UDEK-AGUH, katılımcıların fotoğrafları ile ilgili izinler ve telif hakları ile ilgili herhangi bir sorumluluk üstlenmez. Katılımcı, yarışmaya gönderdiği fotoğraf(lar)ın, isminin ve eser adının belirtilmesi şartıyla, TTB-UDEK-AGUH yayınlarında ve sağlıkla ilgili eğitim, sanat vb. etkinliklerde kullanım hakkını ve buna bağlı olarak Fikri ve Sınai Haklar Kanunu ve ilgili mevzuat gereğince eser(ler)in çoğaltma, yayma, temsil, umuma iletim, faydalanma ve gerekli diğer haklar için TTB-UDEK-AGUH’a izin verdiğini kabul eder.

– Yarışmaya fotoğraf gönderen katılımcılar yukarıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Yarışma Takvimi:

Son katılım tarihi: 15 Ocak 2011
Seçici Kurul’un değerlendirmesi ve sonuçların duyurulması: 25 Ocak 2011

Ödüller:

Başarı Ödülü

Mansiyon Ödülü

Füsun Sayek Ödülü

Başvuru Adresi: “AGUH Fotoğraf Yarışması”, TTB, GMK Bulvarı, Şehit Daniş Tunalıgil Sok. No:2 Kat:4 Maltepe 06570 Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.