Kategoriler
Haberler

Okan Bayülgen’den sürpriz Dokuz Eylül Tıp ziyareti!

Talk show programı yapımcı ve sunucusu Okan Bayülgen, dün DEÜ Hastanesi’nde tedavi gören Gamze Akbaş’ı ziyaret etti. Hastane Başhekimi Prof.Dr. Mehmet Ali Özcan ile toplantı yapan Bayülgen, daha sonra Akbaş’ı ve hematoloji servisinde servisinde kalan diğer hastaları da ziyaret etti. Serviste tedavi gören 6 yaşındaki İsmet Mert Doğan’ı  da ziyaret eden Bayülgen’in yaptığı sürpriz ziyaret hasta ve yakınlarını mutlu etti. Başhekim Özcan, Bayülgen’in bugün akşam yayınlanacak televizyon programına konuk olacağını, ilik bağışının artırılması için sanatçı ile birlikte ortak çalışma yapacaklarını söyledi.

Okan Bayülgen, Salı akşamı yayınlanan programında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bugün İzmir’e gidip Gamze Hanım’ı ziyaret ettim. Doktorlar kamera ve foto ekibinin odasına girmesine izin vermedi. Biz de onunla kısa da olsa görüştük. Gamze ile hastanenin penceresinden el salladık”

“Hastane başhekimi harikülade bir adam. İdealist bir şekilde ilik bağışını bir dava haline getirmiş. Kök hücre için de çalışan çok önemli bir hekim. Şu an dağılmış bir haldeyim. Ben hastaları 1-2 saat içerisinde dağıldıysam hasta ve yakınlarının durumunu düşününüz ne hale geliyorlar”

Kaynak : Medya Sağlık 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.