Kategoriler
Duyurular Haberler

SON DAKİKA! Gazi Tıp Flaş Gelişme!

Geçtiğimiz Cumartesi günü asistanhekim.org ‘ un gündeme getirdiği ve yüzbinlerce kişi tarafından takip edilen şiddet olayında Ankara Tabip Odası’nın Hekimpostası gazetesi’nin internete koyduğu bilgi notu şu şekilde.

Not: Şu an resmi açıklamayı araştırıyoruz elimize ulaşır ulaşmaz yayınlayacağız.

Müdür istifa etti!

Ankaralı hekimler örnek bir dayanışma göstererek, meslektaşlarına kuvvetli destek verdi. Gazi Üniversitesi Rektörlüğü, Tıp Fakültesi Dekanlığı ve Hastane Başhekimliği faks ve mail yağmuruna tutuldu.

Ankaralı hekimler tarafından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başmüdür Vekili Arif Sezgin’in görevden alınması talebiyle 14 Şubat akşamı başlatılan faks-mail yağmuruna 15 Şubat itibariyle Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Rıza Ayhan imzasıyla, “Hassasiyetinize teşekkür ederim. Bahsi geçen kişi görevinden alınmıştır. Soruşturma devam etmektedir. Saygılar.” cevabı gelmeye başladı.
Öte yandan, Arif Sezgin’in Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimliği’ne istifa dilekçesini verdiği bilgisi edinildi. Ankara Tabip Odası, süreci yakından izlediğini ve her türlü gelişme ile ilgili olarak üyelerini ve kamuoyunu bilgilendirmeyi sürdüreceğini açıkladı.

“SON DAKİKA! Gazi Tıp Flaş Gelişme!” için 2 yanıt

bu işin peşini bırakmamalıyız . bu müdür ve bunun gibi insanlar tekrar göreve gelmemeliler . 21 şubat salı 12:30 gazi tıp fakültesinde sağlık çalışanına şiddete son diyoruz arkadaşlar

Söz konusu kişi hastanede müdür olarak görevine devam etmektedir. Sadece baş müdür vekilliğinden ayrılmıştır. Vekillik bitmiştir, müdürlük devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.