Kategoriler
Haberler

Başbakan Tıp Bayramı için ne dedi?

“Tıp Bayramı dolayısıyla, hekimlerimiz başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızı, tıp fakültelerinde görevli akademisyenlerimizi, en içten duygularımla tebrik ediyorum.

Tüm dünyada büyük önem kazanan sağlıklı yaşam hassasiyetine paralel olarak, tıp alanında da her gün önemli gelişmeler, yenilikler yaşanıyor, değerli kazanımlar elde ediliyor.

Özellikle, teknolojinin ve bilimin ilerlemesiyle birlikte, doktorlarımız, tıp alanında önemli başarılara imza atıyorlar.

“İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışını benimseyen hükümetimiz de, insanımızın sağlığını, insanımıza hizmeti her şeyin üstünde tutmaya devam etmektedir.

Edirne’den Hakkari’ye kadar, bütün vilayetlerimizde yaptığımız büyük yatırımlar, inşa ettiğimiz sağlık kuruluşları neticesinde sağlık alanında yepyeni bir dönemi başlatan hükümetimiz, dünya sağlık kuruluşları nezdinde ülkemizin karnesini de yükseltmiş durumdadır.

İnanıyorum ki, bugün elde ettiğimiz başarıları önümüzdeki dönemde tıbbın her alanına teşmil edecek, bilim adamlarımız ve hekimlerimizin gayretleriyle tüm dünyaya örnek başarılara imza atacağız.

Bu düşüncelerle, toplum sağlığının korunması ve iyileştirilmesi adına ülkemizin dört bir yanında fedakârca hizmet veren tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutluyor, bu anlamlı günün sağlıklı yaşama bilincini arttırmasını diliyorum”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.