Kategoriler
Duyurular Haberler

Sağlık Bakanı’na SORUN!

Asistan ve Genç Uzman Hekimlere Duyurumuzdur!

www.asistanhekim.org ekibi Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor! Asistan ve genç uzman hekimlerin sorunlarını gündeme getirmek ve “gerçekten çözmek” için yeni bir çalışmaya imza atıyor.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile önümüzdeki günlerde yapacağımız görüşmede; asistan ve genç uzman hekim sorunları, uzmanlık eğitimi veya sağlıkla ilgili diğer konularda soru, sorun, görüş ve önerilerimizi kendisine ileteceğiz.

Bu görüşmenin daha yararlı geçmesi ve sizlerin sorunlarının birinci ağızdan iletilebilmesi için aşağıdaki formu hazırladık. Bu formu doldurarak siz de aklınızdaki soruları, yaşadığınız sorunları ve çözüm önerilerinizi paylaşabilir, en yetkili ağızdan bunlara yanıt alabilirsiniz. Sizler tarafından oluşturulacak bütün girdiler derlenerek bir rapor haline getirilecek ve Sağlık Bakanı’na gerek sözlü gerek yazılı olarak bizzat iletilecektir. Tüm çıktılar, ilerleyen dönemde www.asistanhekim.org ekibi tarafından bizzat takip edilecektir. İstediğiniz takdirde bilgileriniz saklı tutulacak ve yalnızca sizinle iletişime geçmek için kullanılacaktır.

SAĞLIK BAKANI’NA SORMAK İÇİN TIKLAYIN!

 

“Sağlık Bakanı’na SORUN!” için 2 yanıt

Bir devlet hastanesinde tek diş hekimiyim aynı zamanda üniversitede doktora proğramı kazandım .Doktora proğramına devam etmem için yani eğitimime devam etmem için nöbeti olan bir ağız diş sağlığı merkezine atama istememe sağlık bakanlığı neden onay vermiyor eğitim bir hak ise bu hakktan yararlanamıyoruz . Uzmanlık sınavında kazanılan eğitim hakkı doktora proğramlarında da en azından geçici görevlendirmelerle çözümlenemez mi?

Lütfen sorunuzu formumuza ekleyin, teşekkürler. Forma eklenmeyen sorular dikkate alınmayacaktır.

ikametgahımızın bulunduğu mahalledeki aile sağlığı merkezinde aile hekimim yok diye bir iğneyi bile yaptıramıyorsak, bir acil serviste iğneyi yaptıramıyorsak, soruyorum sayın bakanımıza: biz ne yapacağız, cinnet mi geçirelim yoksa ölelim mi…???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.