Kategoriler
Haberler Şiddet

Son Dakika… Doktor bıçaklandı!

Ataşehir’de özel bir tıp merkezinde psikiyatri uzmanı olarak çalışan Uğur Yakın, kendisini takip eden bir kişi tarafından otomobilinin içinde bıçaklandı. Vatandaşlarca yakalanıp polise teslim edilen zanlının, “Uğur Yakın askerdeyken komutanımdı. Benim psikolojimi bozdu ve bende takip edip bıçakladım.” dediği iddia edildi. 

Olay, Örnek Mahallesi 35. Cadde üzerindeki Özel Doruk Tıp Merkezi’nin önünde meydana geldi. İddiaya göre, Doktor Uğur Yakın, iş yerinden çıkıp otomobiline doğru giderken, kendisini uzun süredir takip eden Barış Dur tarafından bıçak zoruyla durduruldu. Otomobile bindirilen Uğur Yakın, burada bıçaklandı. Aldığı bıçak darbeleri ile ağır yaralanan doktora, çalıştığ tıp merkezinde ilk müdahale yapıldı. Doktor Uğur Yakın, daha sonra özel bir hastaneye sevk edildi. 

Olaydan sonra kaçmaya çalışan Barış Dur ise vatandaşlarca yakalanarak polise teslim edildi. Örnek Polis Merkezi’ne götürülerek ifadesi alınan Dur, daha sonra hastaneye kaldırıldı. Dur’un ifadesinde, “Uğur Yakın yedek subayken komutanımdı. Askerde benim psikolojimi bozdu. Bende takip edip bıçakladım.” dediği iddia edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

“Son Dakika… Doktor bıçaklandı!” için 4 yanıt

Meslektaşım, bana zor zamanımda yardımı dokunan bir ağabey gibi gördüğüm biridir Dr. Uğur Yakın. Hangi açıdan bakarsam bakayım çok üzücü bir haber bu. Şifalar diliyorum.

‘MAĞDUR’ OLAN ŞÜPHELİYE BİŞEYCİK OLMAZ ARKADAŞLAR.ZATEN DOKTOR BEYİ DE ÖLDÜRMEMİŞ Kİ…SADECE AZICIK BIÇAKLAMIŞ,NOLACAK Kİ?MESLEKİ OLARAK KORUYANIMIZ YOK,YASAL OLARAK KORUYANIMIZ YOK,İNSANİ AÇIDAN HALKIN GÖZÜYLE ZATEN POTANSİYEL AÇIDAN SUÇLU MESEKTENİZ,KORUYANIMIZ YOK.VAY HALİMİZE.DOKTOR BEYE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM VE BİZLERİ KORUYACAK YASALARIN ÇIKARILDIĞI,YAPTIRIMLARIN OLDUĞU, İNSANCA YAŞAYABİLECEĞİMİZ VE MESLEĞİMİZİ YAPABİLECEĞİMİZ BİR TÜRKİYE OLMASINI DİLİYORUM,AMA YAKIN GELECEKTE GÖREBİLECEK MİYİM,ZANNETMİYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.