Kategoriler
Duyurular Haberler

Uluslararası Genç Ürologlar Derneği’nden Bir İlk!

IYUA, Türk Klinik Anatomi Derneği ve Dünya Anatomi Federasyonu birlikteliği ile 1-3 Haziran 2012 tarihlerinde tüm ürolojik cerrahi ve anatomik oluşumların değerlendirileceği, interaktif ve yoğun eğitsel- bilmsel içeriğin sunulacağı kadavra kursunu Ege Üniversitesinde İzmirde gerçekleştirecektir. Kursun dili İngilizce ve Türkçe olacaktır. Kursa yabancı genç ürologların ve asistanların katılımı da gerçekleşecektir. Kurs broşürü ektedir. Tüm detaylar broşür içeriğindedir.
 
Üroloji alanında uluslararası kadavra kursunu ülkemizde yapıyor olmanın mutluluğunu sizlerle de paylaşmak arzusundayız. Katılım ücreti ve konaklama hedefe yönelik planlamadan dolayı oldukça düşük tutulmuştur. Temel hedefi eğitime katkı sağlamak olan dernek çalışmalarımız da sizleri de aramızda görmek bizleri çok mutlu edecektir. Katılım 40 kişi ile sınırlandırılmıştır. 
Eğitilen ve eğiticinin birlikteliği ile bilgi hedefinde ürettiği, ürolojik cerrahinin temeli olan ameliyatların ve anatominin kadavra diseksiyonlarıyla pekiştirilediği, geliştirildiği bir ortam yaratmak arzusundayız. Değerli görüş ve katkılarınız son derece önemlidir. 
 
Kadavra kursunda görüşmek üzere…
 
Unutmayalım cerrahi anatomiden başlar… 
 
INVITATION 
 
International Young Urologists Association and Turkish Society of Anatomy and Clinical Anatomy is inviting you to the 1st Surgical and Theoretical Urologic Cadaver Dissection Course that is going to held in 1 – 3 June, 2012 in dissection laboratories of Ege University Medical School’s Anatomy Department, Izmir, Turkey, under auspices of the International Federation of Associations of Anatomists (IFAA). This three day course with limited participation would provide and cover the most up-to-date approaches for urologic surgery topics by distinguished scientists in their fields. Theoretical knowledge would be reinforced by hands-on cadaver dissections and manipulations under supervision and leadership of experts. Being one of the perfect cities to live in, Izmir also gives you the opportunity to relieve the fatigue of the day after an extensive hard work in this exceptional course. We are hoping to meet in Izmir and suggest you to act fast in order to be one of the lucky ones assigning to the limited quota.
 
Emre HURİ, MD,FEBU
Associate Professor of Urology
The Chairman of IYUA
 
Hamdi ÇELİK, MD
Professor of Anatomy
The Chairman of Turkish Society of Anatomy
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.