Kategoriler
Duyurular Haberler

Uzmanlık Bitirme Sınavları ile İlgili Sağlık Bakanlığı’nın Duyurusu!

 

 1. Uzmanlık bitirme evrakını her ayın 10’una kadar Bakanlığımız Genel Evrak Şube Müdürlüğüne ulaştıran uzmanlık öğrencileri  o ayın son haftasında uzmanlık bitirme sınavına alınacaklardır.
 2. Evrakı Genel Müdürlüğümüze ulaşan uzmanlık öğrencilerinin isim listesi ile varsa eksik evrak listeleri her ayın 10’undan itibaren ilan edilecektir.
 3. Listede bulunan uzmanlık eğitimi öğrencilerinin Bakanlığımız arşivinde bulunan dosyalarının incelenmesi sonucu eksik evrakının tespiti durumunda evrak durumu bölümünde ilan edilecektir.
 4. Eksik evrakı bulunan uzmanlık öğrencileri evraklarını Nuray KÜÇÜK, Zeynep COŞKUN ya da Süha OKTAY adına aşağıdaki adrese kargo ile göndereceklerdir.
  Sağlık Bakanlığı
  Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  B Blok 3.Kat 15 Nolu Oda
  Sıhhiye – ANKARA
 5. Listede ismi bulunan uzmanlık öğrencileri arşiv dosyalarının incelenmesi sonucunda uzmanlık süreleri sona erdiyse uzmanlık bitirme sınavına alınacaktır.
 6. Uzmanlık bitirme sınav jürileri komisyon marifetiyle oluşturulduktan sonra bu alanda her ayın 20’sine kadar ilan edilecektir.
 7. Evrakı tam olan ve bu sayfada uzmanlık bitirme sınavı jürileri ilan edilen uzmanlık öğrencileri sınav evraklarını İl Sağlık Müdürlüklerinden alacaklardır.
 8. Sayfamız düzenli olarak güncellenecektir.
 9. Listede sınava girecek asistanın karşısında belirtilmiş olan eğitim görevlisi farklı ya da benzer eksiklik tespit eden asistanlar düzeltme yapılmak üzere gerekli bilgiyi  suha.oktay@saglik.gov.tr adresine bildirecektir.
 10. Sayfaya ilişkin önerilerinizi suha.oktay@saglik.gov.tr adresine bildiriniz.

Uzmanlık Bitirme Sınavı Tutanağına ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.