Kategoriler
Haberler Şiddet

Başbakan, Sağlıkçılara Saldırıları Değerlendirdi

Başbakan Erdoğan, Katar’a gitmeden önce yaptığı bazı konularda ve son günlerde artan sağlıkçılara saldırıları değerlendirdi.

Doktorlara saldırılar

“Gaziantep’teki olay çok üzücü. Doktor kardeşimizin ölümüne yol açan zihniyeti lanetliyorum. Ancak ardından yapılan yürüyüşü de kınıyorum. Can gitmiş ona bakmıyorlar, ‘Bakan istifa ’ diye bağırıyorlar. Oysa bizim sağlık hizmetlerimiz yüzde 76 oranında kabul görüyor.

Van milletvekilinin (Özdal Üçer) yaptığı ise ilk değil. Buna benzer olayları hep yapıyor. Milletvekili nezaketinden yoksun. Van milletvekili, uzantısı olduğu anlayışın uzantısı, diye konuştu.

Kaynak: Medihaber.net

“Başbakan, Sağlıkçılara Saldırıları Değerlendirdi” için 7 yanıt

Gözlerim bozulmuş, bir an “ıkınıyorum” diye okumuşum yanlışlıkla. Gözlerime inanamadım. Göz hekimine görünmenin vakti geldi yoksa “ıkınıyor, mıkınıyor” derken çiziverirler maazallah benim de gözlerimi.

Bir teskilatta vahim olaylar varsa, O teskilatin yonetilmesinde sorumsuzluk vardir. Mantikla bagdasmayan bu aciklamada; iki ayri olaymis gibi gosterilen konusma takdigi ne siyasetci olarak cozum getirmek mesaji veriyor nede Saglik Bakanligi teskilatinin iyi isliyor diyebiliyor. Basbakan’ in Verdigi mesaj “olene uzulduk ama bunlar devam edebilir, hatta bir gun sira bana da gelebilir. Hukumet olarak can guvenligi saglamak yerine, gidene yanlizca agit yakmak elimizden gelir”

Ne diye bağırsalardı, Ersin istifa mı deselerdi. Sağlığın başındaki adam sağlık bakanı değilmi. Görevini adam gibi yapıyorsa yapsın,yapamıyorsa,ki yapamadığı ortada,istifa etsin. Olayların bu hale gelmesine seyirci mi olalım. Bizi ,öldürdüler, dövdüler,ellerine sağlık mı diyelim.Başlarım % 76 memnuniyet oranınıza. Sağlık çalışanlarındaki memnuniyet oranı binde 76 bile değil.

sayın başbakan, kınayacağın yere başsağlığı dile, biz halkı çok pohpohladık de, bizler ağayız çalışanlar sağlık bakanının ve vatandaşın kölesi de… ama kınıyorum deme.! ayıp yahu!!! sen görev başında bıçaklansan ve ölsen geride kalan çocuğuna bişey olmaz ama o rahmetlinin çocuğunun geleceği sağ olması gibi net değil artık! “KINAMAK” yerine “DESTEKLE”; durmak yerine “KANUNİ DÜZENLEME” yap!!! sözlerinizi şiddetle KINIYORUM sayın başbakan! bizler”AÇIK HEDEF” konumundayız; ya siz? peşinizde ORDU gibi korumalarla geziyorsunuz! Neden? Sizin canınız tatlı de geri kalan turşu suyu mu?

önce askeri toplum nazarında bitirdiler sonra hakim ve savcıları arada doktorlar ve sağlık çalışanlarınıda bitirdiler yani anlayacağınız türkiyeyi bitirdiler halkın hiçbir devlet kurumuna güveni kalmadı Allah(c.c)sonumuzu hayreder inşaallah

başbakanın; “Oysa bizim sağlık hizmetlerimiz yüzde 76 oranında kabul görüyor.” sözleri,saldırının arkasında durduğunu gösteriyor… Galiba;”YOLA DEVAM ASLANLARIM, TEK DOKTOR KALMAYANA KADAR ÖLDÜRMEYE DEVAM!!!” diyemediği için böyle konuşmuş. SEVGİLİ ERSİN ASLAN, AZ daha okuyup BAŞBAKAN OLSAYDIN YA!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.