Kategoriler
Haberler

Cumhurbaşkanına bir sağlıkçıyı yolluyoruz

Halkın, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e, Çankaya Köşkü’nde soru sormasına fırsatı tanıyan ”Cumhurbaşkanına sorun” uygulamasının ikincisi 15.04.2012 tarihinde sona eriyor.

”Cumhurbaşkanına Sorun” uygulaması kapsamında sorular alınmaya başlandı ve 6 Nisan Cuma saat 18.00′de sona erdi. Cumhurbaşkanı Gül’e toplam 2 bin 725 soru yöneltildi. Uygulama moderatörleri tarafından seçilen 90 soru oylamaya katıldı.

Bu sorulardan bir tanesi sağlık çalışanlarını ilgilendiriyor ve medihaber.net olarak köşke bir sağlık çalışanının gidecek olmasının farklı gururunu yaşayacağız.

ATT DER Rumuzu ile ;“7 gün 24 saat büyük bir özveriyle, fedakarca görev yapan; zaman zaman saldırılara maruz kalarak darp edilen, yaşam kurtarmak için zamanla yarışırken ambulans kazaları sonucu hayatını kaybeden, bulaşıcı hastalıklara maruz kalan 112 çalışanları da riskli birim statüsünde değerlendirilmeyi hak etmiyor mu? “sorusunu soran Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Yönetim kurulu Başkanı Yaşar GÖKBAYRAK sağlıkçıların desteği ile oylamada 1. sırada yer alıyor. Eğer yarın sonuçlar bu şekilde neticelenirse bir sağlık personelini el birliği ile köşke yollamış olacağız.

Sizde oylamaya katılan tek sağlık personeline destek olmak istiyorsanız http://cbsorun.tccb.gov.tr/sorular/3 ATT DER rumuzlu kullanıcının riskli birim sorusuna beğen oyu veriniz.

Cumhurbaşkanına sorun uygulaması hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.