Kategoriler
Haberler

Doktora silahlı saldırı!

Şanlıurfa’da, Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü’nde görev yapan doktor Eyyüp Sabri Öncel ve babası Ömer Öncel silahlı saldırıya uğradı. Doktor Öncel’in durumunun iyi olduğu belirtilirken baba Öncel’in yoğun bakımda tedavisinin sürdüğü öğrenildi. Alacak verecek meselesi nedeniyle yapıldığı iddia edilen saldırının faili aranıyor. 

        Olay, dün gece meydana geldi. Eyyüp Sabri Öncel, babasının da içerisinde olduğu otomobilini apartmanın önünde park etti. Eve gitmek için aracından inen Öncel, bu sırada aracı takip eden başka bir araçtan ateş açıldı. Açılan ateş sonucu baba-oğul kanlar içinde yere yığıldı. Çevre sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis, çevrede incelemede bulundu. Ömer Öncel ve doktor oğlu Eyyüp Sabri Öncel ise ambulansla Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. 

        Tedavi altına alınan Ömer Öncel’in yoğun bakım servisinde tedavi gördüğü belirtilirken, oğul Öncel’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Polis saldırganları yakalamak için çalışma başlattı. Bu arada olayın alacak verecek meselesinden çıktığı iddia ediliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.