Kategoriler
Duyurular Haberler

Hacettepe Kariyer Günleri başlıyor… (16 – 20 Nisan 2012)

Öğrencilerimizi kariyerleri ile ilgili verecekleri karar aşamalarına hazırlamak ve gelecekleri ile ilgili kritik kararlara  ışık tutmak amacı ile seçkin kuruluş ve şirketlerle öğrencilerimizi buluşturacağımız Hacettepe Kariyer Günleri 16-20 Nisan 2012 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.  

Kariyer günleri etkinliğinin, gençlerimizin yaratıcılık, üretkenlik, girişimcilik gibi 21. yüzyılda  öne çıkan konularda desteklenmesi, meslek seçimlerinde, firma tercihlerinde doğru kararlar vermelerine yardımcı olacak bilgilerin verilmesine katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Büyük  şirketleri, mezunları ve öğrencileri bir araya getireceğimiz etkinlik aynı zamanda üniversitemizde oluşturulacak Kariyer Merkezinin de önemli bir adımı olacaktır.

Kariyer günleri etkinliğimizde öğrencilerimizin önemli rol üstlenmesi planlanmaktadır. Öğrencilerimiz bu etkinlikte; özgüven kazanma, kendini tanıma, iletişim kurma, bilgi ve yeteneklerin farkına varma gibi önemli becerileri de geliştirme imkanına sahip olacaktır. 

Takım çalışması ruhu ile gerçekleştirilecek etkinliğimizde aynı zamanda öğrencilerimizi gelecekleri ile ilgili motive etmeyi ümit ediyoruz. 

Etkinliğimize sponsor olarak, bizlere katkı sağlayan tüm kuruluşlara teşekkür ederiz. Bu yılki etkinliğimizin sizlere faydalı olmasını temenni eder, kariyer yolculuğunuz da başarılar dileriz.

Kariyer Günleri faaliyetlerinin yürütülmesinde herkes tarafından yapılacak katılım ve katkılar bizleri memnun edecektir.

Programa ulaşmak için tıklayın

18 Nisan 2012 Çarşamba Günü Saat 16.00 – 17.30 saatleri arasında gerçekleşecek oturumda;

Hacettepe Kariyer Günleri’nde Genç Sağlıkçılar Neler İstiyor? ve Mesleki Gelişim Süreçlerine Kişisel Katkıları Nasıl Olmalı? Genç Sağlıkçıların Hayalleri ve Hayal Ortakları Var mı? konulu oturumda Dr.Emre Huri, Dr.Özgür Niflioğlu ve Dr.Şenol Akın kolaylaştırıcı rol üstlenecekler. Sağlık sektörünün geleceğinin tartışılacağı oturumun ayrıntılarını sizlere asistanhekim.org ‘dan aktaracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.