Kategoriler
Haberler

İşte hekimlik budur

Bilecik Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Dr. Özlem Türk, kolunda serum takılı halde poliklinikte hastalarını muayene etti.

Haberin devamını Medimagazin’nden okumak için tıklayın

“İşte hekimlik budur” için 3 yanıt

DOKTOR HANIM. GEREKSİZ YALAKALIKTAN KURTULAMADINIZ MI? HASTASINIZ.İSTİRAHATE ÇEKİLMEK VARKEN KOLUNDA SERUM HASTA BAKTI.AMACINIZ KİME ŞİRİN GÖRÜNMEK? BU DA HABER NİTELİĞİ TAŞIMIYOR. AMA YALAKALIKTA SINIR YOK.ALIN İSTİRAHATİNİZİ.BIRAKIN ÜCRETİNİZ KESİLSİN. DAHA MI KIYMETLİ SİZDEN.AMA BİZ DOKTORLAR BUNU AŞAMADIKÇA KALANLARIN AŞMASINI BEKLEMEKTE ZOR. EN İYİSİ SERUMLA DEVAM EDİN. OPERASYONA ALINIRSANIZ ELLERİNİZİ BAĞLATMAYIN Kİ ARADA ÜCRETİNİZ DÜŞMESİN. ZATEN NE VERİYORLAR DA DÜŞMESİNDEN KORKUYORSUNUZ? AMAN BÖYLE DEVAM EDİN. KOLAY GELSİN

Gerçekten hekimlik bu mudur? Doktor hanım doğru olanı mı yapmıştır? Doktorlar her hastalandıklarında bu özveri(?)yi göstermeli midir? Örneğin bendeniz yılda 2-3 gün hastalanıp rapor aldığımda bırakın hasta bakmayı, hastaneye bile gitmiyorum, kötü hekim miyim şimdi ben? Lütfen, bir deontoloji hocamız bu konuda bir yorum yapabilse..Gerçekten etik ve deontolojik olarak bu soruların cevabını çok merak ediyorum, gidip soracağım ama bana en yakın tıp fak.110 km mesafede..Bu arada doktor hanıma da geçmiş olsun..

kendisi hasta olan bir doktorun hasta bakması bence sadece ve sadece performans sisteminin hekimleri ne hale getirdiğinin bir göstergesidir. ülkede savaş sartları gibi bir çaresizlik mi var ki??niçin hasta hasta tedavi ediyor insanları??tanıda gözden kaçırabileceği bir durumda bunun sorumlusu kim??? ben de defalarca üsye,grip nedeniyle serum taktırdım.100 cc lik mediflex içine koymus bir novalgin vs bişi, gitsin hemşire odasında 30 dk da gider zaten.bu ne sovanizm???kime yalakalık yapılıyor.bence tamamen art niyet ve göz boyama var bu haberde. doktor hanımı kınıyorum. kime ne ispat etmeye çalıştığını açıklamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.