Kategoriler
Haberler Şiddet

Neden şiddete uğruyoruz? İşte Cevabı

Bu haberi yorumsuz yayınlıyoruz. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlar ve kitlelere ulaşanlar sorumlu davranmalılar. Ek not: Şu an bu sitenin editörü şehir dışında, arabasının sigortası bozuldu, acil yardımı aradı; kendisine durumun acil olmadığı dilerse 60 TL karşılığında (sadece yola çıkış parası) servis yollayabiliriz dendi. Biz de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyız hatırlatırız. Saygılarımızla

Ek Not: Kullandığı arabanın sigortası, hastaların ulaşması için kullandığı telefonun şarjına yarıyor…

“Neden şiddete uğruyoruz? İşte Cevabı” için 19 yanıt

Sağlık bakanlığının kabul görmeyen uygulamaları!!!Doktorun ne günahı var!!!
Biz toplum olarak doktorundan çekinen bir toplumduk ,şimdi neden böyle oldu?Çuvaldızı bakanlık kendine batırmalı artık.

sade vatandaş

la gerizekalı gittiğin yer sağlık ocağı acil servis değil bu bir.ikincisi ise senin acil bi durumun yok özürlü kadın.ölmessin merak etme. değil araba kullanmak istesen düz duvarada tırmanırsın.sağlık bakanlığına diyecekmiş ulan cahil ulan gerizekalı orda doktoru dövünce hanginiz alaka oldunuz ki şimdi ilgi bekliyorsunuz ?

git sağlık bakanlığına söyle. lütfen şikayet et! aile hekimliği uygulamasına geçen kim? bunun böyle olmasını isteyen onlar. ya insan orda polemik yaratacağına bir araştırır. neymiş bu aile hekimliği. bak ne kadar zaman olmuş uğramamış etmemiş bilmiyor ama yorum yapma hakkı var medyatik olduğu için. bir konu iyi bilinmeden başkalarına örnek olacak bir yerde tartışılmaz. aile hekimin izindeyse yerine bakan aile hekimi olmak zorunda. ya anlaşır bir başka hekimle ya da toplum sağlığı merkezinden doktor geçici görevlendirilir. öyle bakılmaz edilmez diye bir durum yok. acilsen acile gidersin. ertesi gün bunca çene yapabiliryosan da çok hasta olmadığın gerçeğini kabul etmelisin ki konu bu değil. sağlık ocağı yok yazmışısınız ama iyi niyetle bakıyorum insan aile sağlığı merkezi diyince anlamyorlar sağlık ocağına demek bazen daha anlaşılır olmak açısından iyi oluyor. atın doktorları böyle insanların önüne bakalım elinize ne geçecek? tekrar rica ediyorum lütfen şikayet etsin tek yapabildiğiniz çünkü. ancak şikayet edersiniz bilip bilmeden. ayıp cidden.

Biz oyle bir ulke olduk ki bırakın doktora saygıyı, köpek gibi bana bakacaksın düşüncesinde insanlar.. Git mimara bu evi yapacaksın de, git polise çaldırdığım parayı bana getir de.. Ben sana bakmak zorunda değilim arkadaş git sağlık bakanın baksın sana !!

tek sebep politikalar,ama halk bunun farkında değil,çünkü görünüşte her şey iyi,tek sorumlu hekimler..

ikbal hanım yıllardır hangi sağlık ocağına kayıtlı olduğuna bakma gereği duymamış.herhangibir sağlık kuruluşuna başvurursa muayenesinin olacağını düşünmüş.bakanlık uygulamaları bu şekilde değil ikbal hanım.işiniz düşünce bile yapmanız gerekeni öğrenmek yerine söylenmeyi seçmişsiniz.bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma tanımlaması çok yerinde olmuş.ilk fırsatta bilgi sahibi olup vatandaşıda programınızda bilgilendirirseniz aslında üstünüze düşeni yapmış olursunuz.önyargılarınızdan kurtulunuz.

Ben Şikayet ettim bile..Sözüm ona ‘habercilik’ anlayışıyla, doğruluğunu tam araştırmadığı, hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığı bir konu hakkında halkı yanlış bilgilendirmek ve kışkırtmak SUÇTUR !!!!!

programı sunan bayanın cehaletine güler misin ağlar mısın, vallaha söyleyecek söz bulamadım!!!

Tüm hekim arkadaşlar, lütfen herkez bu cahil kadının facebook sayfasına giirp yorum yapsın…Böyle cahil insanların halkı kışkırtması doktorları öldüren cani şerefsizlerin yetişmesine nedne oluyor..lütfen herkez bu kadının facebook sayfasına girsin, orad bikaç hekım arkadaş güzelce bu cahil kadının ağzının payını vermiş..adres: http://www.facebook.com/ikbalgurpinarr

MALASAF BU SUNBUCU *** DOKTOR NE YAPSIN. TÜRKİYEDE YAŞIYORSAN KANUNLARI DA BİLECEKSİN AİLE HEKİMİN 1 SENEDİR ÖĞRENEMEMİŞSİN VE HERKES KENDİ AİLE HEKİMİNİE GİDECEK ACİLSEN DEVELET HASTANELERİNDE VE ÖZEL HASTANELERİNDE ACİLDE ÜCRETSİZ MUAYENE OLURSUN . ÖĞREN BOŞ MONUŞMA.

HERKES İSTEDİĞİN YERDE AİLE HEKİMİNE GİDERSE O ZAMAN AİLE HEKİMİNİ UYGULAMASININ BİR ANLAMI KALMAZ
ŞİKAYETİN VARASA AİLE HEKİMLİĞİ SİSTENMİNE BEĞEBNMEDİM DERSİN AİLE HEKİMLEİRNE MİLLETE ŞİKAYET ETMEYECEKSİN. ÖĞREN SONRA TV BAŞINA GEL MİLLETİ KIŞKIRT SENİN GÖREVİN BİR SUNUCU OLARAK MİLLETİ DOĞRU ŞEKİLDE AYDINLATMAKTIR.

ÖZETİ ŞU HASTAYSAN AİLE HEKİMİNE KENDİ AİLE HEKİMİNE GİDECEKSİN YOK BAŞKA YERDE MİSAFİRSEN MİSAFİR OLDUĞUN KİŞİNİN AİLE HEKİMİNE MİSAFİR OLARAK GİDECEKSİN. DURUMUUN ACİLSE AİLE HEKİMİNE DEĞİL HASTANE ACİL SERVİSİNE GİDECEKSİN. ÇÜNKÜ AİLE HEKİMİNE BİLE GİEDERSEN O SENİ ACİL GÖNDERECEK. BU KADAR BASİT.

VAY BE NE MÜBAREK BİR ŞEYMİŞ ŞU SERUM DENİLEN VE SADECE TUZLU SUDAN İBARET OLAN ŞEY… BİR HABERCİ OLDUĞUNUZU DÜŞÜNEREK ARAŞTIRIP SORUŞTURMADAN!!!! YAPTIĞINIZ BU KIŞKIRTICI KONUŞMA HİÇ DE HOŞ OLMAMIŞ. ALLAH SİZE BU ÜLKEDE DOKTOR ANNESİ OLMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH…

ulan vergini de seni de allah belanızı versin hepinizin …. seni memnun etmek icin ne diye uğraşayım mesleği daha da hırpalasınlar oyuncak etsinler diye mi. diyelim senin için kişisel bir çaba gösterdi ve sen de memnunum dedin ankette. bu ancak şu işe yarar, bır hekim oldurulur, başbakan da kalkar vallahı herkes 76% memnun o yuzden kimse sızlanmasın

***, söylediği herşey baştan aşağı yanlışlıklarla dolu..burada birşey var doğru olan; gittiği aile hekimliğinde bu medya *** bakılmamış olması, sistemden haberi yok, konuşuyor orada..asıl aile hekimliğindekileri tebrik etmek lazım, bu kadına yalakalık yapmadıkları için..

editör, neden yıldızlıyorsun kardeşim, yukarıdaki yorumları okumadın mı? onlar da demiş, çünkü bu kadın fazlasını bile hakediyor. Lütfen yıldızsız yayınla yorumumu, 1.üç yıldız:’geri zekalı kadın’, 2. üç yıldız: ‘şarlatanına’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.