Kategoriler
Haberler Şiddet

Son Dakika… Recep Akdağ: “Bu meselenin takipçisi bizzat ben olacağım.” Video Haber

“Son Dakika… Recep Akdağ: “Bu meselenin takipçisi bizzat ben olacağım.” Video Haber” için 3 yanıt

Hep takipcisi oluyorsunuz,elinizde sonsuz yetki Zorla ve Gönülsüz Zorunlu Hizmet Atama yetkisi ve diğer yetkiler…Ama Hastane Güvenligine dair bir şey yok.Bu insanları bu Ülke ve aileleri 20 sene okutarak yetiştiriyor.Bu zeki ve çalışkan insanları bile koruyamıyorsunuz.
Tüm bu katillerin eğitim seviyesine bakın en düşük düzeyde.Siz Eğitim Süresini arttıracagınız yerde bölüp pedegoji bilmeyen ki bilmesi de gerekmiyor 3,5 yıllık eğitim düzeyli halkımıza bırakıyorsunuz.
İçim yanıyor içim..
İçim yanıyor.
İçim.
(Allahım onun mekanını benim ve onu koruyamayanların üstünde tutsun)

Akp’ye oy vermiş bir doktorum. bunu özellikle belirtmek istedim!!! ve bunun için daha da öfkeliyim.
Bizi secmenin önüne yem olarak atarken hiç tereddüt etmediniz. İstatistiklerde su kadar hekim siddete ugramıs deniyor, YALAN!!! şiddete ugramayan hekim yoktur! birimizin bogazı sıkılıyor, birimiz sözlü küfürle, hakaretle karsılasıyoruz, en iyi ihtimali de üzerimize yürünmesi sırasında cevreden yardım gelmesi oluyor… ve ne yazık ki cogu yerde tek hekim oldugumuz için o psikolojiyle calışmaya devam ediyoruz.. bu olanlar buz dagının görünen yüzü. sikayet bile edemiyoruz cunku nasılsa bir ceza uygulanmıyor diye bakıyoruz. yazık cok yazık!
Hala “cok istemedigimiz halde güvenlik tedbirlerini artıracagız” diyor…
Artık RECEP AKDAĞ İSTİFA ETMELİ!!!

Koltuk sevdası böyle bir sey olmalı. Psikopat insanları, sosyal cevresinde kendini ifade edemeyen fakat hastaneye geldiginde asıp kesen insanlar üzerimize gelirken göz yumdunuz. Bashekimlikler de sizin izinizde yürüdü cogu kez. ”
Nereye gidiyorsunuz??? “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.