Kategoriler
Duyurular Haberler

TurkMED dergisi ikinci sayısı yayında

Değerli okuyucularımız,
Türk Medikal Dergisinin birinci sayısı sizlerden çok büyük ilgi görmesi tüm ekibimizi sevindirmişti. Siyasi konulardan uzak, sadece bilimsel yazıları ve sağlık sorunlarını uzmanların yorumları ve tıp öğrencilerin araştırma yazılarıyla sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu yönüyle alanında bir ilk olma özelliğini koruyan dergimiz her sayısında farklı, ilgi çekici kapak konularıyla sizlerle olmayı planlıyor.
Bu sayımızın kapak konusu EN İYİ HASTANELER. Ülkemizde ve yurt dışındaki önde giden kaliteli hastanelerin yöneticileri ve çalışlarına sorular yöneilttik. Soruları yöneltmemizdeki amaç bu hastaneleri EN İYİ yapan etkenleri ortaya çıkartarak sizlere paylaşmak.
Genel yayın yönetmenliğini Dr. Metin Aytekin, Dr. Leyla Şener ve Saadet Aksu’nun yaptığı Türk Medikal Dergisi’nin 2. sayısı 1 Nisan 2012 tarihinde okuyucularına kavuştu.
Dergimize www.turkmed.org adresinden ulaşabilirsiniz.
ilginizi çekeceğini umduğumuz bu sayımız ve diğer çıkacak sayılarımız için belirtmek istiyoruz ki derginin istenilen şeklini alabilmesi için sizin yorumlarınız ve eleştirileriniz çok önem taşıyor. Yazılarınız, öneri ve eleştirileriniz için bize dergi@turkmed.org e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

“TurkMED dergisi ikinci sayısı yayında” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.