Kategoriler
Haberler

Hastane koridorlarındaki hırsız kamerada

İstanbul’daki büyük hastaneleri kendisine mesken edinen ve burada tedavi gören hastaların odasına girerek kıymetli eşyalarını çaldığı öne sürülen zanlı, polis ekipleri tarafından yakalandı. Cebinden 8 çalıntı telefon çıkan şüphelinin hastane koridorlarındaki çabası güvenlik kameralarına yansıdı. 

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi büyük hastanelerdeki hırsızlık olaylarını takibe alan güven timleri geniş çaplı araştırma yaptı. Zanlının güvenlik kameralarından eşkalini tespit eden polisler, şahsın fotoğrafını tüm ekiplere dağıttı. Şüpheliyi hastane koridorlarında gördükten sonra takibe alan ekipler, zanlıyı cebinde 8 çalıntı cep telefonuyla birlikte Fatih Çapa’da yakaladı. Sağlık kontrolünden geçirilen şüpheli sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü. 

Hastane koridorlarında dolaşırken güvenlik kameralarına yakalanan zanlının hasta odalarına girip çıkması ve odaları kontrol etmesi dikkat çekti. 

Çeşitli suçlardan sabıkasının olduğu öğrenilen şüphelinin 15 gün önce cezaevinden çıktığı öğrenildi. 

Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.