Kategoriler
Haberler

Aydın Üniversitesi’nden SGK anlaşmalı diş tedavisi

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde 2011 yılında kurulan Diş Hekimliği Fakültesi, kliniklerinde günde 200 hastaya ağız ve diş sağlığı hizmetleri veriyor. Fakültenin yakın dönemde Sosyal Güvenlik Kurumu’yla yaptığı anlaşma ile hasta kabulünün günde 400 kişiye ulaşması planlanıyor.

 

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin kliniklerinde, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Radyolojisi, Diş Hastalıkları ve Tedavisi, Endodonti, Pedodonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi ve Ortodonti olmak üzere 8 anabilim dalında profesör ve doçent öğretim üyeleri tarafından tedavi hizmetleri sunuluyor.

 

Aynı zamanda Diş Hekimliği Fakültesi bünyesindeki, fiziki ve teknik alt yapısı ile dünya sağlık standartlarının üzerinde bir hizmet sunan ameliyathanede genel anestezi ile cerrahi operasyonlar gerçekleştiriliyor.

 

Yaklaşık bir aydır SGK anlaşmalı tedavi hizmetlerini sürdüren İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi için ön planda yer alan hasta memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla hastalarla özel olarak ilgilenilmekte ve randevular hastaların istediği doğrultusunda mümkün olduğunca yakın tarihlere verilmekte. İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde sunulan tedavi hizmetlerinden SGK kapsamındaki tüm hastalar faydalanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.