Kategoriler
Haberler

Cumhurbaşkanı Gül, ‘geçici’ taburcu edildi

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’nde kulak rahatsızlığı sebebiyle tedavi gören Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, hastaneden geçici taburcu edildi. Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Necdet Özel’i kabulünün ardından yeniden hastaneye dönecek.

 

Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Tuncer tarafından yapılan yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün sağlık durumunun her geçen gün daha iyiye gittiği belirtildi. Sabah yapılan tetkikler neticesinde sınırlı olarak günlük aktivitelerine başlamasının ve geçici olarak hastaneden ayrılmasının uygun görüldüğü bildirildi. Açıklamada, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, bugünkü programının ardından ilaç tedavisi ve testlerinin devamı için hastaneye geri döneceği, burada izlenmeye devam edileceği kaydedildi.

 

Açıklamada ayrıca kulak rahatsızlığının nüksetmemesi için Cumhurbaşkanı Gül’ün bir süre başta uçak seyahatleri olmak üzere işitme fonksiyonlarına zarar verecek aktivitelerden uzak durmasının tavsiye edildiği kaydedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.