Kategoriler
Haberler Şiddet

Van’da doktoru darp ettiler !!!

25.08.2012 Cumartesi günü Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Psikiyatri kliniğinde görevli asistan hekim Zafer Tapancı bir hasta yakını darp edildi.

Olay sonucunda burnundan yaralanan ve beyin sarsıntısı geçiren Tapancı, beyin cerrahisi kliniğinde müşahade altına alındı. Burun bölgesinde de hasar meydana gelen doktor arkadaşımızın durumu şu anda iyiye gitmekte.

Olay sonrasında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve Van Tabip Odası tarafından hukuki ve idari işlemler başlatıldı. Gelişmeleri size aktaracağız.

X X X

Asistanhekim.org Türkiye’de hekimlik pratiğini ve hekimliği kökten değiştirecek yeni bir projeye imza atıyor !!!

Ne Olduğunu Öğrenmek İçin Tıklayın !!!

Türkiye'de hekimlik pratiğini ve hekimliği kökten değiştirecek yeni bir projeye imza atıyoruz.

“Van’da doktoru darp ettiler !!!” için 3 yanıt

şifa dağıtan bilim insanları, yazarlar, sanatçılar,eğitimciler …vs karanlık bunlardan korkar. İşte ondandır ki halk nezdinde itibarsızlaştırdılar , emekleri değersizleştirildi. sonuç maalesef bu .Büyük geçmiş olsun.

Ya bu doğuya hiç bir yardımın faydası yok asker,polis öğretmen doktor yolların vurur kaçırır , vanda deprem olur yardım yollarsın tırlar yağmalanır ne biçim insanlar bunlar anlamadım

arkadaşlar haklısınız hekımlere el kalkmaz ama bizler olayın iç yüzünü bilmeiğimizden o suçlu bu suçlu diyemeyin olabılır doktorda hatalı olabilir sonuçta oda insan bir anlık piskolojık durum konuyu durumu bılmeden yorum yapmak hak’a gırer bence hersey ınsanlıkla güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.