Kategoriler
Haberler

Süleyman Demirel, hasta olduğu yönündeki iddiaları yalanladı

9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, hakkında hasta olduğu için hastaneye geldiği yönündeki iddiaları düzenlediği basın toplantısında yalanladı. 

Akşam saatlerinde Ankara Güven Hastanesi’ne gelen 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, basına yansıyan hasta olduğu yönündeki iddilararı yalanladı.Hastanede kamera karşısına geçen Sülayman Demirel, Sağlık durumunun iyi olduğunu herhangi bir sağlık sorunun olmadığını ifade etti. Demirel, Antalya’da tatil yaptığını dün ve bugün yolculuk yaparak Ankara’ya geldiğini ifade etti. Tatilde olduğunu ancak tatile gitmeden önce kontrollerinin olduğunu aktaran Demirel, onları tamamlamak için tatil dönüşü tekrardan Güven Hastanesine geldiğini söyledi. 

Doktorları da Süleyman Demirel’in durumunun iyi olduğunu herhangi bir sağlık sorununu olmadığını, rutin kontrol için burda olduğunu ifade etti. 

Gazetecilerin Mehmet Eymür’le ilgili bir sorusuna ise Demirel, “O benim muhatabım değil” şeklinde yanıtladı. Demirel, Mehmet Eymür’ün devlet memuru olduğunu kendisi ile muhatap olamayacağını ifade edip, “Kendisini muhatap almam, önemsemem” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.