Kategoriler
Haberler

Asistan Hekim Evinde Ölü Bulundu!

İzmir’in Bornova ilçesinde, İran uyruklu asistan doktor Sima Notashmer (30) evinde ölü bulundu. İncelemede, Notashmer’in kredi kartlarının şifresi bulunan, “Sevgili Anneme” yazılı bir dosya bıraktığı öğrenildi. 

Olay, saat 11.30 sıralarında 64 Sokak 20 numarada meydana geldi. Ege Ünivertesi (EÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Dermotoloji Bölümü’nde uzmanlık eğitimi almaya ve asistan doktor olarak çalışmaya başlayan Dr. Notashmer’e, mesai arkadaşları bu sabah ulaşamadı. Hastaneye gitmediği öğrenilen Notashmer’in arkadaşları, haber alamamaları üzerine evine gitti. Üst kat komşusu, Notashmer’in yedek anahtarı kendisine bıraktığını söyledi. Bununla girilen evde Sima Notashmer, oturma odasında kanepeye yarı uzanmış ve üzerini battaniyeyle örtmüş şekilde hareketsiz bulundu. Durum hemen polise bildirildi. Meslekdaşlarının yaptığı kontrolde, Notashmer’in hayatını kaybettiği belirlendi. Nöbetçi savcının evdeki incelemesinin ardından Notashmer’in cesedi, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. 

İran’da tıp eğitimini tamamlayan Sima Notashmer’in, yaklaşık iki ay önce EÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde uzmanlık eğitimi için asistan doktor olarak görev yapmaya başladığı belirlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.