Kategoriler
Basından Duyurular Haberler Son Dakika

Başbakan bedelli askerlik için tarih verdi

Ülke TV ve Kanal 7’nin ortak canlı yayınına katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Bedelli Askerlik konusunda soruları cevapladı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Bedelli Askerlikle ilgili soruya:

“Şu anda bedelli askerlik konusu gündemimizde yok ama ileride olabilir” diye cevap verdi.

Haberin videosu ilerleyen saatlerde sitede olacak. Bedelli Askerlik Platformu Teşkilatı olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la da bir araya geleceğiz.

Bedelli Askerlik Platformu Teşkilatına katılmak için tıklayın

“Başbakan bedelli askerlik için tarih verdi” için 10 yanıt

elimizdeki oy potansiyeli kullanalım yoksa biz hep şeker verip aldatırlar bu fırsatı kaçırmayalım……birleşme zamanı hep gündemimizde yok sonra bu sonra ne zaman gelecek….

TARİH NEREDE????İLERİDE OLABİLİR DEMİŞ.NE KADAR İLERİDE..!!!2 AY MI 2 YIL MI BELLİ DEĞİL.YAZIKLAR OLSUN SANA OY MOY YOK TAYYİP!

bir an önce çıkmalı 14 kişi çalıştırıyorum ve sayemde evlerine ekmek götürüyorlar işyerimi kapatacam az kaldı kendi şehrimde yakalanma korkusuyla işlerimi takip edemiyorum artık işyerimi kapatıp gidecegim ve o insanlar belkide işsiz kalacak ve bu iş düzenimi belkide birdaha kuramayacagım bir an önce çıkmalı ve bizlerden toplanan paralarla askerdeki arkadaşlarımıza daha iyi imkanlar için harcanmalı

Bedelli platformu musunuz haber sitesi mi, bu baslık ne? Basbakan yandas medya araciligiyla bedelli konusunu hep gundemde tutuyor ve bedellinin “kendisi desteklenip devam ettigi takdirde” ileride çikacagini ima edip bedelli bekleyen kitlenin umudunu oya çevirmek amacinda..

M. Acet: geçen hafta bu bedelli askerlik ile ilgili bir takım açıklamalarınız olmuştu sorulduğu için, iki gündür çok yoğun bir baskı altında kaldık diyim ben size. Yeni bir açıklamanız olur mu, yani ben bu konuda söyleyeceğiniz bir şey olur mu diye sormuş olayım.

BB RTE: Şimdi, bedelli askerlik su an gündemimizde şu anda yok. Yani daha sonra gündeme gelebilir mi? Gelebilir. Şimdi şu anda bedelli askerlik noktasında 800 bin civarında olduğu söyleniyor. Yani bu konuyla ilgili olarak tabii Türk Silahlı Kuvvetleri, Milli Savunma Bakanlığımız, bir çalışma yapılabilir ve bu çalışmalardan sonrada, yani tekrar yeniden böyle bir adım atalım denirse, bu konuda hükümetimiz, inanıyorum ki çalışmayı yapar ve o çalışma yapıldıktan sonra atılması gerekiyorsa böyle bir adım atılabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=xOK9HpFoNNU (01:24:22’den sonra)

Sayın başbakan neyin ne olduğunun farkında. Ama bu 800bin bakaya siyasetçiler için sadece politik bir kozdur. Yani biz bir malzemeyiz onlar için. Biz burdan sövsek de ağlasak da yırtınsak da olaylar bundan öteye gitmez. Ancak bu koz üzerinden bir menfaat sağlanacaksa o zaman bedelli çıkar. Bedelli askerlik platformları aracılığıyla yapılacak aktivitelerden bir zarar gelmez tabi ki ama sonuç itibariyle kurbanlık koyun gibi beklemekteyiz.

hani başbakan talimat vermişti, hatırlarsanız gazeteciler böyle demişti. Kim doğru söylüyor o zaman? Bu konunun tadı kaçtı artık. Seçimi iyi bir koz olarak değerlendirmeliyiz. Umutlarımızla oynatmayalım.

Yorum yazan arkadaşa katılıyorum, sevilay hanım ve barlasın eşi de başbakanın talimatı var demişti güya bayrama müjdesi verilecekti. Şimdide başbakan gündemimizde yok diyor ne iş bu? Birileri evrensel boyutta yalan söylüyor ama kim? Bu hükümeti değiştirme zamanı geldi de geçiyor beyler!!!

Admin hani tarih sirf reklamlarin tiklansin diye degil mi? Seninde bedelli askerlik icin halki oyalayanlardan farkin yok. Nasi bari iyi para kazanabiliyon mu bu siteden???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.