Kategoriler
Haberler Son Dakika

Bedelli Askerlik Bekleyenlere Son Çağrı

bedelli askerlik sıcak gelişme

Değerli arkadaşlar,

Bedelli Askerlik Platformunu kurduğumuz günden bu yana “siyasetüstü bir anlayışla” yürüttüğümüz çalışmalarımız bugünkü noktaya kadar geldi.

Bizler elimizden gelenin en iyisini her mecrada her ortamda güncel teknolojinin de imkanlarını kullanarak en iyi şekilde yapmaya çalıştık.

Geldiğimiz noktada her şeyin hakkımızda hayırlı olmasını diliyor, bizlere hakkınızı helal etmenizi rica ediyoruz.

Sonuç olumlu olabilir, olumsuz olabilir ama emin olun, bizler her şeyi her fedakarlığı fazlasıyla yaptık. Gördüğünüz görmediğiniz pek çok çalışmada  bulunduk. Artık daha ötesi yok.

Sizler de bizlerin liderliğinde her şeyi eksiksiz yaptınız, gönlünüz rahat olsun!

Teşekkür ederiz.

Saygı ve Sevgilerimizle

Bedelli Askerlik Platformu Adına

Uzm.Dr.Özgür NİFLİOĞLU

 

bb

“Bedelli Askerlik Bekleyenlere Son Çağrı” için 6 yanıt

Kardeşlerim,
Ellerinize, emeklerinize, yüreğinize sağlık. Hakkımızda hayırlısı olsun. Bu kadar feryada kayıtsız kalabilen bir otoriteye cevap ancak sandıkta verilir.

Sevgiler

Uzmn. Bil. Müh. Gökhan S.

Çok güzel seçim propagandası oldu. Soruna çözüm varmı yok. Herzaman ki oyalama taktikleri. Bu hükümet benim için bitmiştir.

Bu ülkenin başbakanı olacak o zata yazıklar olsun. Böyle vahim durumdaki bi soruna, en az 700-800 bin kişinin ekranları önünde nefeslerini tutarak heycanla ve bi umutla beklediği anda alay edercesine olan yaklaşımı için yazıklar olsun. Başbakanlığının bunca sene ne kadar boş yere olduğunu ekranlar önünde bizzat kendi kanıtlamış oldu, hemde tereddüt etmeden…

Zatı muhteremin oğlu mıntıka temizliğinde ne öğrenmiş diye sorarlar adama, pişkinlik artık ya

Basbakan resmen bedelli bekleyenlerle dalga geçmiş bu kadar umutsuz olmazdim ama askerlik insanlari disipline ediyor mintika temizlemek temizliği öğretiyor demiş ve gülşmüş çalişma yapilacaği yok cumhurbaskalnigi seçiminde biizi silah gibi kullanacaklar genel seçimlerde ise vuruşu yaptiracaklar.genel seçimlere kadar snirim bu defter kapandi..!

beleş oy veren milletle beleş …. veren hatun böyle ortalık ….. olur. önüne gelen alay eder. ciğeri beş para etmezlerin oyuncağı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.