Kategoriler
seo

Bedelli Askerlik Platformu İl Teşkilatı Görevleri

Merhaba,

Bedelli Askerlik Platformu İl Teşkilatının değerli bir gönüllüsü olduğunuz için öncelikle sizi tebrik ederiz. Hızlı bir şekilde yapılanmamız ve sonuç alabilmemiz için bu yazacaklarımızı yapmanız bizler için çok ama çok önemli.

YAPILACAKLAR: (9 MADDE)

1- Bedelli Askerlik Platformu İl Yönetimi Belirlenecek

İl Başkanı – İl Başkan Yardımcıları – İl Destek Üyesi

Birden fazla il başkanı belirlenebilir, sorumluluklar il başkan yardımcıları arasında paylaştırılabilir, il destek üyelerine özel sorumluluklar il başkanları tarafından verilebilir.

2- Bedelli Askerlik Platformu İl Teşkilatı kendi içinde yapacağı seçimle Koordinatör İl Başkanı ve İletişimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısını belirlendikten sonra aşağıdaki forma isimleri yazacak. 

Bir ili merkez karar yönetim kurulu nezdinde en fazla iki kişi temsil edecek büyük illerde iç koordinasyonu o ilin başkanı organize edecek; örneğin istanbul’a avrupa – anadolu olarak sorumlular atayacak

 

 

3- İl teşkilatı tamamlandıktan sonra o ilin önce AK Parti İl Başkanlığı’ndan sonra da CHP İl Başkanlığı’ndan randevu alınacak

4- İl bazında iletişime geçilecek AK Partili Milletvekilleri belirlenecek bu vekillerden randevu talep edilecek

5- Yapılan tüm etkinliklerin fotoğrafları çekilecek tüm fotoğraflar info@bedelliaskerlik.biz ‘e gönderilecek ve www.bedelliaskerlik.biz ‘e yüklenecek. Randevu veren ve vermeyen milletvekilleri www.bedelliaskerlik.biz ‘de ilan edilecek.

6- İl Başkanlarının katıldığı toplantı ile il başkanları arasından Bölge Koordinatörleri ve Koordinatör Yardımcıları belirlenecek

7- Tüm Koordinatörlerin katılımı ile Merkez Karar Yönetim Kurulu oluşturulacak ve tüm kararlar bu kurul aracılığı ile demokratik bir şekilde alınacak.

8- Bu ilk aşamanın tamamlanması için ön görülen süre on iş günü.

9- İlk aşama tamamlandıktan sonra çok daha güçlü bir ikinci aşama planımız var.

Tüm Sorularınız için lütfen bize ulaşın

 

Uzm. Dr. Özgür NİFLİOĞLU

Bedelli Askerlik Platformu Kurucusu

info@bedelliaskerlik.biz

“Bedelli Askerlik Platformu İl Teşkilatı Görevleri” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.