Kategoriler
Duyurular Haberler

Bedelli Askerlik Platformu Teşkilatı Türkiye Çapında örgütleniyor

bedelli askerlik sıcak gelişme

25 Yaş 15 bin TL bedele bedelli askerlik sloganıyla yola çıkan bedelli askerlik platformu çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye çapında toplamda 7 bölgede ve 81 ilde örgütlenme çalışmalarını tamamlamak üzere olan platforma her ilde 25 – 35 yaş arasında binlerce kişi aktif olarak çalışmak üzere başvuruda bulunuyor.

Bedelli Askerlik Platformu Kurucusu Uzm. Dr. Özgür NİFLİOĞLU son iki günde Marmara, Ege ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde teşkilatlanmlarını tamamlamak üzere olduklarını, diğer bölgelerde de çalışmalarının başladığını ifade ederek, kısa sürede Türkiye’de ses getirecek organizasyonlara imza atacaklarının altını çizdi. Bedelli askerlik platformu olarak siyasetüstü bir çizgide hareket edeceklerinin altını çizen Dr. Niflioğlu amaçlarının siyaset yapmak değil gençlerin sorununa çözüm bulmak olduğunu ifade etti. 803 bin gencin bedelli askerlik beklediğini ve bu rakamın aileleri ile beraber dört milyonu aştığını belirten Niflioğlu, bu toplamın Türkiye’de % 4 – 8 ‘lik bir oy potansiyeline sahip olduğunun da unutulmamasını istedi.

Bedelli Askerlik Platformu Teşkilatına katılmak için lütfen tıklayın

“Bedelli Askerlik Platformu Teşkilatı Türkiye Çapında örgütleniyor” için bir yanıt

arkadaşlar sız hala umut edıyorsunuz anlamadıgınız bısey var bu adam oyalıyor kesınlıkle hıc bırsekılde cıkmayacak bu yasa herkesı oy kullanmaya bagladı ıse alınacaksın secımdewn sonra bedellı cıkacak secımden sonra ama olmadı sımdı tekrar aynı seyler secım olsun sonra cıkaracaz dıyorlar sonra bır dahakı secıme yok oyle bırsey olmayacak yapacak olan yapar lutfen artık kanmayın boyle yalanlara ya yasa cıkmadan tepkınızı gosterın hıc kımse gıtmesın sandıga yada boyle uyutulmaya devam edın malesef gercek bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.