Kategoriler
Duyurular Haberler Son Dakika

Bedelli Askerlik Son Durum

20140715-130932-47372211.jpg

Liderlik insanların umutları ile oynamayı değil, gerçekleri söylemeyi ve yazmayı gerektirir:

Arkadaşlar bildiğiniz üzere, aylardır yaptığımız çalışmaların son düzlüğüne geldik.

Bedelli Askerlik Platformu olarak şunu açıkça ifade ediyoruz. İki hafta içinde bedelli askerlikle ilgili bir adım atılırsa atılacak, atılmazsa bu sürecin aleyhimize sonuçlandığını kabul etmemiz gerekecek.

Pazartesi günü Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan A Haber’e konuk olacak, bu programda kendisine Bedelli Askerlik sorusunun sorulması bekleniyor. Olumsuz bir cevap gelmesi ya da herhangi bir cevap gelmemesi durumunda üzülerek söylüyoruz ki hepimiz kendi yolumuzu kendimiz çizmek zorunda kalacağız.

Son bir ayda platformumuzu bir buçuk milyonun üzerinde farklı arkadaşımız ziyaret etti. Bizler bu davanın gerçek temsilcileri olduk, “ne olduk biz” demedik, küçük adamların burnu büyüyenlerinden de olmadık.

Kimseye eyvallah etmediğimiz gibi bildiğimiz hiçbir şeyi sizler bize eyvallah edesiniz diye saklamadık! Kendini köylü kurnazı sanan beş para etmez kişilerin hareketlerini de asla tasvip etmedik!

Bedelli Askerlik konusundan ekmek yemeye çalışanları da gördük, popüler olmaya çalışanları da…

Bu son üç günde size tavsiyemiz Başbakan’ın mitinglerinde pankart açıp bedelli askerlik talebinizi dile getirmeniz.

Biz bugüne kadar sadece gerçekleri yazdık, olmayacak duaya da asla amin demedik,

Son söz olarak:

Eğer bizden yana bir hakkınız varsa, tüm kınamalarınıza, eleştirilerinize hatta ağza alınmayacak küfürlerinize rağmen biz hakkımızı helal ediyoruz. Umarız siz de aynı şeyi yaparsınız.

Bedelli Askerlik Platformu

Türkiye’nin En Büyük Sivil Toplum Dayanışmasını bizlere yaşattığınız için teşekkür ederiz.

“Bedelli Askerlik Son Durum” için 10 yanıt

arkadaşlar siz ne yaptınız samimi olarak soruyorum , takip ettim duyum yazdınız ve görüşme yaptınız. Yani bunu herhalde iş yaptık diye yazmayın.

bedelli 25 yas 15 olmazsa oy yok bedelli bekleyen 800bin kişi ise ailelerle birlikte oy kullanırsa 4milyon ve fazlası yapar oda %9 ile %10 arası yapar ve bu oy potansiyeli artık gösterelim Bedelli yoksa = oy yok..

çıkmazsa oy kozumuzu kullanırız tabi ama yine de yılmak yok, bunu başaracağız çünkü nasıl yurtdışındakilerin böyle bir hakkı varsa vatan toprağında yaşayan bizlerin de hakkıdır bu ve bu hakkı alacağız er ya da geç

ümidimizi kaybetmeyeceğiz.
içimdeki ses, bedelli aserlik çıkacak diyor.
belki bayramdan önce, belki önümüzdeki kasım ayında.

Sadece kendi menfaatiniz üzerine oy veriyorsanız vermeyin. Bedelli yoksa oy yokmuşmuş. Vermeyin zaten sizden bir şey olmaz zaten bu vatana.

Yalandan birde yok evliyim yok şu gibi bahaneleri öne sürmeyin. Bi siz mi evli askere gidiyorsunuz bi siz mi işi bırakıp gidiyorsunuz askere.

Tabi bir tarafına dokundu değil mi? Doğru düzgün cevap vermekten aciz olduğun için hemen küfüre sarıl. Hem Ramazan Mübarek Gün diyorsun hem küfrediyorsun. İşte bu kadarlıksın.

Arkadaşlar AK partiye ailecek oy veren taban seçmeniz ama şu bedelli çıkmazsa oyumu hiç sevmediğim chp ye vericem kısasa kısas adamlar yalanda olsa bedelli ile ilgili on defa teklif verdiler belki onlar çıkarırlar

Askerliği devleti yiyen yahudi dölleri yapsınlar
Zenginlerin piçleri yspsın
Gidicem onların malını mülkünü savunup nöbet tutucam onların çocukları bağdat caddesinde ferrari oyuncaklarıyla hava arsınlar
Benim garip mehmedimle dağdaki garip kandırılmış çocuklar birbirini vursun bunlar parayı kazansın
Bahis oynar gibi bende gidip onlara jandarmalık yapıcam rahat uyusunlar diye
Askerlik yapmıycaz bedeli me olursa olsun bedellide olmasa olur koymuşum dünyanın kulpuna
Malı mülkü olan korksun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.