Kategoriler
Haberler Son Dakika

Bedelli Askerlikte Sıcak Gelişme SON DAKİKA

bedelli askerlik sıcak gelişme

Tahminlerinin doğruluğu ile bilinen Ruşen Çakır az önce HaberTürk TV’de Bedelli Askerlikle ilgili Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde müjde beklediğini açıkladı.

“Bedelli Askerlikte Sıcak Gelişme SON DAKİKA” için 6 yanıt

Sabirla bedelli askerligin cikmasini bekliyoruz. Hic suphem yok ki Bedelli askerligin vatana millete hayirli olacagindan. Turkiyenin bu durumla maddi ve manevi olarak cok gucleneceginden. Bedelli askerlikten gelecek olan gelirle Tsk nin profosyonel baglamda gucleneceginden ve artik sehit,sehitler yerine basari oranin cok daha fazla artacagindan. Bilindigi uzere dunya askeri guclerinden artik er yada piyade diye bir olgu,kavram kalmamistir. 800Bin Bedelli askerlik bekleyinin hayati olumlu yonde degisektir.

Askere gidenin evi babasız evlatsız kalacak, analar, eşler, evlatlar mağdur olacak, eve ekmek getiren olmayacak, iş yerleri kapanacak, işveren askere gidecek, işçisi işsiz kalacak, devlete vergi gitmeyecek, suç oranı artacak, insanların hayatları alt üst olacak. Yanlışım varsa bedelli çıkmasın.

Bir kredi de onun için çekelim hadii artık 🙂 Bunu ödemek hiç içime dert olmayacak

Bazilarida parayi basip askere gitmeyecekler diyor.. gorun iste sirf isimizi ailemizi kaybetmemek icin zengin oldugumuz icin degil. Bukadar insan kredi cekip yapacak bedelliyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.