Kategoriler
Basından Haberler Son Dakika

Son Dakika… AKP Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’nun bedelli askerlik hakkındaki açıklamaları

bedelli

 

Mehmet AKARCA ağabeyimiz ısrarla sordu Sayın Süleyman SOYLU cevap verdi…

 

“Son Dakika… AKP Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’nun bedelli askerlik hakkındaki açıklamaları” için 14 yanıt

Yürüyüşse yürüyüş eylemse eylem platformsa platform ne yapılacaksa yapalım yeter bu kadar..

Bedelli askerlikten yararlanan siyasi yakınlarını tekrar askere cagrilsin bizde onlarla beraber nöbet tutalım. Her şey halk için diyen bir anlayis neden devlet cilik gibi diktatörlüğ ü savunur ki … Sayın Başkan yardımcısının meydanlarda attığı nutukları unutmadık.

bu işi bunlar halledemez. tek çare başbakan a ulaşmak. cumhur başkanlığı mitinglerinde bedelli pankartları çok olursa başbakan daha iyi anlar.

Arkadaşlar baştan beri söyledim kimsenin çocuğu yok şu anda bekleyin biraz yüksek lisansını bitirsin Cumhurbaşkanımızın oğlu…!!!

Abicim bu adamların hiçbirinin ettiği lafın değeri yok. akp’nin parti hiyerarşisinde başbakan ne derse o olur. kimse bunun üzerine yorum yapamaz. başbakana ulaşılması lazım. onun ikna edilmesi lazım. (tabi ki ikna ile oluyorsa bu işler)

Hala diyor ki gündemimize gelmeyecek anlamına gelmez yani bi açık kapı her zaman bırakıyolar sonuçta milyonlarca oy var işin içinde ama biz o milyonları size yedirtmeyeceğiz.

Bunlar bütün analizleri yapmışlar arkadaşlar kaç kişi bedelli bekliyor bunlarn aileleri kaç kişi yapıyor bunlardan ne kadar oyumuz var bedelli çıkarmazsak ne kaybederiz çıkarırsak ne kazanırız yani diyeceğim o ki ne zaman bize muhtaç olurlar o gün bedelli çıkar.

Akparti bu adamı hala nasıl koltuğundan etmedi anlamıyorum.hiç bişiden haberi yok muş gibi cevaplıyor soruları. zaten oturuşunda jest ve mimiklerinde hiç samimi değil. Akpartiye bu adam Binlerce milyonlarca oy kaybettirecek. baksanıza biz bedelli bekleyenler için hiç olumlu yönde konuşmuyor…ki politik bile konuşmuyor.

sayın Akarca ısrarlı sorunuz için teşekkürler. elinizden geleni yapmışsınız. açıkca dedi çalışma yok… bu saatten sonra bu hükümetten beklemenin anlamı yok

kendimi geçtim çocuklarımın istikbali söz konusu. bu nasıl bir umursamazlık. bizler sizin elinde oyuncak değiliz. önceden size oy veren ellerim kırılsın. bizden size oy yok sayın soylu.

Ak parti mitinglerine katılan arkadaşlar annelerinize ablalarına rica edin onlar en önde katılıyor mitinglere şu bedelli pankartlarını açsınlar. Başbakana ulaşmadığı,başbakanda bununla ilgili bi yorum yapmadığı sürece havada kalır bu söylemler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.