Kategoriler
Basından Haberler Son Dakika

Son Dakika Dağdan inen pkk’lılara bedelli askerlik geliyor

PKK’nın dağdan iniş takvimi 5 hafta içinde netleşecek. Dağdan inen örgüt üyeleri, düşük ücretle bedelli askerlik yapacak.

Bayramdan sonra Mahmur mesaisi ile çözüm sürecini hızlandıracak olan Ankara, kampta yaşayan ailelerin, hukuki, idari konularının intibakı konuları masaya yatırılacak. Çocukken Türkiye’den ayrılan bugün askerlik çağına gelmiş 2 bin 611 gencin sorunu çözülecek. Bu kapsamda düşük bedelle dövizli askerlik de seçenekler arasında.

Kaynak: Yeni Şafak Gazetesi

“Son Dakika Dağdan inen pkk’lılara bedelli askerlik geliyor” için 2 yanıt

Bu hükümet kesinlikle beni temsil etmiyor. Ya bakan çocuğuna çıkar bedelli yada asker öldürene. Yazıklar olsun tayyip erdoğana. Bidaha ona oy verirsem ellerim kırılsın.

Şimdi bu konu hakkında yorum yapınca siliniyor, yandaş medyanın da bedelli şafağı gibi başlıklarıyla umut tacirliği son hızla sürdürülmekte bizler de böyle insanların köşe yazılarınının popilaritesini arttırmaktayız.
Öncelikle ülkemizde şehit olan 3 askerimiz için mecliste Ruhlarını yücelten bazılarına teşekkür ederiz!! işlerine gelince sömürü için başka ülkelerde ölenlere Fatiha okumayı biliyorlar ama bizim şehitlerimiz için hiçbirşey yok ben neden askere gideyim sizce ne için öleceğim ? Ülkem için seve seve ama sizin için asla!!! bunu unutmayın bizlerin tek suçu bürokrat çocuğu olmamak Halkın dilinden biz anlarız diyenler nerede sorarım? Kendi çocuklarınıza sizin için yüksek olmayan bedellerle askerlik yaptırmak mı dilimizden anlamak ezilmek se merak etmeyin yıllardır kredi ile orada burada çalışma ile ezildik, ben gidince askere kurtulacak mı ülke madem fazlalık var kolaylığı da sunun, benim hayatımdan alacağınız ayları kim geri getirecek işine gelince evlenmeden gitseydin diyorlar o zaman da iş bulsaydınız diyorum bende sizlere …
Suça karışmamış teröristler ? bu cümle mi onu da anlayamıyorum ama arkadaşlar bana biri açıklasın GBT ile yıllarca aranan bizler mi suça karıştık ? biz mi askerlerimize yani bizlere ateş ettik ? bizim analarımız babalarımız değil mi hep ağlayan ? Çıksın dağdan inenlere arkadaşlar bunu halkımız hak etti helal olsun başka birşey söylemiyorum!!! Yıllardır mağdur olduk bizi kimse görmedi bunlar mı mağdurmuş ta ev iş askerlik eş imkanı sağlanacak yazık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.