Kategoriler
Duyumlar Haberler

Son Duyum… Bedelli Askerlik bekleyenler iyice köşeye sıkıştırılacak

son duyumu okumak için tıklayın Önemli Bilgi: Duyumlar tarafımıza ulaşan mesaj ve bilgilerden derlenmektedir. Duyumların doğruluğu ya da yanlışlığından bedelli askerlik platformu sorumlu değildir. Konuyla ilgili duyumlarınızı info@bedelliaskerlik.biz ‘e iletebilirsiniz.

İddiaya göre İçişleri Bakanlığı Genel Bilgi Tarama (GBT) sorunu olanlar için İsveç’ten bir yazılım satın almış. Bu yazılım sayesinde GBT’ye takılan ve Bedelli Askerlik Bakayaların tüm cep telefonu arama kayıtları, kredi kartı harcamaları ve buna benzer ticari ve sosyal faaliyetleri mercek altına alınarak yakalanmaları kolaylaşacak. Bu veritabanı için İçişleri Bakanlığı’nın ciddi bir yatırım yapacağı Ankara Kulislerinde konuşuluyor.

“Son Duyum… Bedelli Askerlik bekleyenler iyice köşeye sıkıştırılacak” için 7 yanıt

Allah belanızı versin ne istiyorsunuz bizden keyif den gidemedik sanki bizden beter olursunuz inşallah

Allah belani versin İsmet senin gibi bir bakan gelmemiştir bu memlekete …vatandaşin sorunlarindan bu kadar uzaksin ya…Seni o pozisyoa getireninde Allah bin kere belasini versin!!!!!!!!!!!!!!

Ya ne gerek var zaten bir çok kişinin herşeyi sskda ikametgahda bankada operatörde belli yazılıma ne gerek var saçma asılsız haber.

Arkadaşlar sanmıyorum önemsendiğini bu konunun bedelli askerlik bekleyen onca insandan maddi imkan istenmediğine göre başka bir düşünce var köşeye sıkıştırıp ne yapacaklar 🙂 ne basın toplantısı yapılıyor ne başka birşey önceki dönemlerde çıkan askerlikle ilgili gelişmelerde basına demeçler toplantılar düzenleniyordu, insan içine çıkabilecek 10-15 kişi olsa 25-27 yaş arası sıkıntısı olmayan bu iş gündeme anca gelir.

Bu siteden vazgeçin artık milleti kandiriyor zengin olacak yakinda terbiyesiz adam.yorumun altina takip etmeyecekler evet yazsın.Adamın basindan duyduklarını yazmaktan başka bisi yapmiyor herkez okuyor zaten onu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.