Kategoriler
Basından Haberler

Bedelli askerlik bugün de manşetlerde *YENİ

posta-gazetesi_77088

 

güneş

star-gazetesi_77073 takvim-gazetesi_77090

 

vatan-gazetesi_77092

 

“Bedelli askerlik bugün de manşetlerde *YENİ” için 13 yanıt

Herkese hayırlı günler inş. çıkacak ancak bedelin 20.000 TL olması ve yaşın 28 olması gibi şartların daha çok ön plana çıktığını düşünüyorum 🙁

yaş 25 olmadıktan sonra bu kadar çalışmamızın bir anlamı yok, bence şimdi bütün gücümüzü yaş 25 bedel 15 üzerinde durmamız lazım nasıl olsa bedelli çıkacak bari geçen sefer ki gibi olmasın .

Aynen öyle en önemli konumuz yaş 25 bedel 15 olmalı.Aksi halde sorunun çözülemeyeceği,katılımın düşük olacağı bizi yönetenlere izah edilmeli.

Arkadaşlar, gazeteler Bakan’ ın ağzından duyduklarını yazıyor sadece. Bizim dileklerimize yer verilmemiş. Bütün gazetelere bu konuda mail atmalıyız. 800 bin kişi olarak ortak dileğimizin 25 yaş ve 15 bin lira bedel olduğunu belirtmeliyiz ki bedelli haberi yaparken bunu da yazsınlar.

25 yaşından gün almış herkez yararlanabilir olmazsa.bedellinin çıkmasının hiç bir önemi yok bence.kesinlikle katılımın yüksek olması için paradan çok yaş önemi var.

Yaş 25 olmadıktan sonra çok bir işe yaramayacak. Sonuçta üniversiteden mezun olma yaşı genelde 25 niye şimdi 28 diye söyleniyorlar anlamıyorum. Bir tarafı yaparken ille de öbür tarafı yıkmayalım. Yaş 25 bedel 15 Numan kurtulmuş beyin önerisiydi. Önerisine sahip çıkmalı bence. Zira Ak Parti de genel başkana çok yakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.