Kategoriler
Duyumlar Haberler Son Dakika

Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası bedelli askerlik duyumu 10.08.2014

son duyumu okumak için tıklayın Önemli Bilgi: Duyumlar tarafımıza ulaşan mesaj ve bilgilerden derlenmektedir. Duyumların doğruluğu ya da yanlışlığından bedelli askerlik platformu sorumlu değildir. Konuyla ilgili duyumlarınızı info@bedelliaskerlik.biz ‘e iletebilirsiniz.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerini Recep Tayyip ERDOĞAN’ın kazanmasıyla birlikte önümüzdeki hafta itibari ile atılacak adımlar da belli olmaya başladı. Bu çerçevede ilk adım çözüm sürecinde atılacak. Ankara’daki kulis bilgilerine göre Bedelli Askerlik konusunun da çözüm süreci çerçevesinde ele alınabileceği öngörülüyor.

“Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası bedelli askerlik duyumu 10.08.2014” için 6 yanıt

ARKADAŞLAR,
Mecliste daha önce bu konu ile ilgili konuşan, tekliflere sıcak bakan Numan Kurtulmuş,Hasan Ören gibi milletvekillerine tekrardan gündeme getirmeleri için kendimizi hatırlatmamız gerekir.
Lütfen eski başbakan şimdi yeni cumhurbakanın açıklamasına güvenip duraksamayalım.
Yoksa iş ertelenip zamanla gündem değişip rafa kaldırılabilir.
Direkt olarak yaş ve fiyat twitterda tag açalım.

Yarınki gündem değişikliğini tahmin edelim hadi arkadaşlar her zaman olduğu gibi birşey çıkacak yine gündem değişecek yalan mı doyduk artık karnımız doydu. Şu bizlere zarar veren askerlerimizi şehit edenleri rehabilite etmeye çalışacaklarına Ülkesine faydası olan bizleri rehabilite etsinler ama hak ettik bunları!!!

Değerli arkadaşlar,
Bu gün yani 16 Ağustos sabah haberlerinde TRT De MSB İsmet Yılmaz net konuştu ve dediki Cumhur baskanımız göreve başladığında ilk bunu değerlendirecek eğer ihtiyaç varsa yine meclise gelir ve çıkar dedi.Ancak arkadaşlar İsmet bey’in açıklamaları yine iç açıcı değil çünkü.Diyor ki yine 30 yaş civarında 400 bin kişi bunu bekleyen var o bağlamda değerlendirmeler yapılır diyor. Yani bize geçmiş olsun yaş yine 30 veya 29 gibi olacak ve bedel 20 bin tl civarı olacak gibi çok net. Bu konuda acilen bizim yaş konusunda özellikle aksiyon almamız gereklidir.

öğretmen alımı 40000 kişi için olağanüstü toplanma olabilirmiş mağdur olunmasın die. arkadaşlar milyon kişinin mağduriyeti içinde böyle düşünülmeli ve meclise sunulmalı artık. 40000 nerde milyon nerde yaaa

hala ihtiyaç varsa deniyor bu kelime gerçekten çok yıpratıcı gerçekten. haberleri okuyorum ihtiyaç varsa. var denmedi miydi..?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.