Kategoriler
Haberler Son Dakika

İsmet Yılmaz’dan Flaş Bedelli Askerlik açıklaması

Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’ın yeni bir bedelli askerlik değerlendirilebilir sözleri sorulan İsmet Yılmaz şunları söyledi:

“Sayın başbakanımızın bu sözüne ne bir kelime ekleyecek, ne de bir kelime çıkaracak durumum var. Sayın Başbakanım şunu söyledi. Yeni bir seçim yapılıyor. Seçimden sonra Cumhurbaşkanımız seçilecek. Cumhurbaşkanı aynı zamanda Silahlı Kuvvetlerin de Başkomutanı durumunda. Dolayısıyla başkomutan da şunu söyledi. ‘Biz yeni dönemde milletin taleplerine bakar, inceler değerlendiririz. Ve bu doğrultıda bir bedelliye ihtiyaç var mı yok mu değerlendiririz. Onun üzerine ihtiyaç varsa böyle bir düzenleme yapılır. İhtiyaç yoksa bir düzenleme yapılmaz. Biz de inşallah yeni Cumhurbaşkanı seçilmesinden sonra bu yolda yapılacak bir değerlendirme çalışmasının sonucunu bekliyoruz.”

“İsmet Yılmaz’dan Flaş Bedelli Askerlik açıklaması” için 9 yanıt

Gelmeyin bu oyuna hani nisanda da çıkıyordu bedelli. her seçim öncesi çıkıp yemliyor milleti sonra da ortadan kayboluyor msb. bakın göreceksiniz cb seçiminden sonra da çıkmayacak piyasaya uzun süre. tam bir yalancı çünkü.

Yazdıklarım çıkmamış nedense o zaman şöyle yazayım sanırım heralde galiba yarın belki yarından da yakın çıkacak gibi olmadı çıkamadı çıkartacağız mı acaba nasıl olur 30.000 verceniz mi haha, cumayı bekleyin cumartesiyi göreceksiniz aman birlik olun unutmayın yok bugün yarın vs… Teşekkürler herkese

Bu aciklamanin tek maksadı cb seciminde oy kaybetmemektir. Dışarıda bakaya kalmış kaç kisi oldugunu en iyi Milli Savunma Bakani bilir. Adam hala çıkmış ihtiyac varsa diyor.

Arkadaslar bu oyuna gelmiyoruz. Secime kadar bu sorun cozulmezse oyumuzu diger partiye veriyoruz. Erdogani secmek gundemimizde yok. Genel secimlerde cikarirsa bedelliyi, genel secimde gundemimize aliriz bizde.

arkadaşlar bedelli askerliği net bi şekilde söylüyorum çıkarmayacaklar. bu hükümet maalesef halkın çıkarlarını değil kendi çıkarlarına göre hareket ediyo ve bu yüzden de bu şahsa oy vermek ahmaklıktan başka bişey değildir.
her seçimden önce bu muhabbet oluyo çalışma yapacağız falan filan oyalıyorlar insanları. kanmayın kendinizi kandırmayın…

her secimde oy ver ver ama hala talep varsa diyebiliyorlarsa ne talebi kardesim bizim mahduriyetimiz daglari asti bizi takip etmiyorlar sanirim yeter artik ya uyku haram oldu tatile cikamiyosun sirketinin dedigi sehire gidemiyosun otelde kalamiyosun bu nedir arkadas ya adam mi oldurduk hirsizlik mi yaptik istedigini 5dk cikariyosun bize gelince bekle

“BEDELLİ YOK OK YOK” yazıyoruz seçim pusulalarına. Takım tutar gibi parti tutmuyoruz arkadaşlar. Boykot edip oy vermeyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.