Kategoriler
Haberler

SON DAKİKA… Bedelli Askerlik Müjdesi

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Habertürk’e konuştu: Bedelli çok sürmez, yakında sonuçlanır

Bülent AYDEMİR/ANKARA

HABERTÜRK’e konuşan Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz bedelli askerlikle ilgili önerilerini Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a sunduklarını, bu konuda kararı kendisinin karar vereceğini söyledi.

Bakan Yılmaz “Çok zaman alır mı, uzun sürer mi?” sorusu üzerine, “Çok sürmez, yakında sonuçlanır” yanıtını verdi.

“SON DAKİKA… Bedelli Askerlik Müjdesi” için 31 yanıt

arkadaşlar taglara daha fazla yüklenmek twitterda daha fazla çalışma yapıp sesimizi duyurmamız lazım

Ben hala temkinliyim. Genel Kurmay önümüze gelen bir çalışma yok diyor, şimdi de cumhurbaşkanına sunduk deniliyor. Kafam allak bullak. Allah’tan dileğim tez vakitte #25-15 şeklinde çıkmasıdır. Eğer gerçekten gönderdilerse İnşallah cbdan olumsuz sonuç gelmez. Artık kanun meclisten geçmeden İNANMAM!

Arkadaşlar bu konuya daha çok önem vermeliyiz. Sayımızı herkes bilsin , her siteye yorum yapın ve yaş 25; bedel15.

Ben 10 aydır askerim ve geldiğim her günde üzülsemde özlesemde sevdiğimi vatanıma hizmet ettim biz gelip hizmet ettiysek herkes eşşek gibi gelecek vatan borcu namus borcudur inşallah çıkmaz bedelli

Niye bu kadar zoruna gidiyor ki arkadaşım. ? Vatansa herkesin vatani sen bedenen hizmet edersin bazıları parasini verir o parayla senin ihtiyaclarin karsilanir.

Askerimize saygımız sonsuz. Bizler de başka türlü vatanımıza hizmet ediyoruz, emin ol ki bu vatanın kalkınması ve ilerlemesi için elimizden geleni yapıyoruz ve bunu sorgulamak da kimseye düşmez tamam mı? Ayrıca eşşek gibi lafı hoş kaçmadı bunu bil. Bu kadar insan keyfinden istemiyor bu bedelliyi. Kendini biraz onların yerine koy ve anlamaya çalış. Yazdıklarından kin ve nefret akıyor farkında değilsin.

Arkadaşım her insan her işi yapamaz Seninde dediğin gibi bazı insanlar EŞŞEK gibi yapar Bazılarıda öder parasını EŞŞEK gibi yaptırtır askerliğini 🙂 hadi hayırlı teskereler sana .

Nasıl hizmet ettin?kac terörist öldürdün? Hangi gelistirici fikirleri sundun. Yedin ictin dikildin yattin.kursun yaktin.devlete binlerce liraya mal oldun.ben o on ayda 30 bin lira vergi ödedim.kiminki hizmet hangimiz essek?

Ben de istiyorum 25-15 şeklinde çıkmasını ama güvenemiyorum bir türlü. Ayrıca bu kaçıncı müjde, diğerlerinin sonu ne oldu biliyorsunuz. Resmi gazeteye gelmeden inanmayın. Kimse bizim umutlarımızla oynamasın işin sonunda 5 milyon mazlumun ahını almak var iyi düşünsünler. Madem muhafazakar bir partisiniz kimseye güven veripte yarı yolda bırakmanın da iyi bir şey olmadığını iyi biliyorsunuzdur. Hadi bu sefer bizleri şaşırtın da görelim.

Koca Reis köşke çıktı yakın zamanda bu konuya el atılacağından eminim. İnşallah yaş 25 bedel 15.

Bencede taglara yüklenmenin yanı sıra her tweet de @cb_erdogan ekleyin yaş 25 belirtin acilen bir çalışma yapılmalı

Yaş 25 arkadaşlar herkes kendini düşünüp kendi yaşını sınır olarak yazmasın birlikte hareket edersek en düşük yaşın çıkmasının tek yolu bu.

Allah rızası için 25 yaş 15 bin bedel…29,28,27,26 bunlar yaş olarak care değil (25+15)….BAŞKAN LÜTFEN DUYURUN BU ISREGIMIZI 25+15…..

İnşaallah bedelli askerlik yaş 25 ücreti 15bin tl olur.bedelli askerliğin çıkmasını isterken bu vatana hizmet etmekten kaçındığımızdan değildir.memuruz gürev yerimizi bırakıp askere gidersek gürevimiz aksar gürevimizin aksamaması için bu haktan faydalanmak istiyoruz.

Eş yalnız ben işsiz oğlum babasız kalacak babam diyen cocuğumu nasıl bırakıp gideyim anam yalnız oğlum diyip elime bakan anamı nasıl bırakıp gideyim lütfen ama lütfen bir çare sayın devlet büyüklerimiz duyun artık….:(

Yaş 25 bedel 15 en ideali. Çıksın artık lutfen artik kariyerimize hedeflerimize bakalım vatana faydamiz nasil olur onu dusunelim…

Yaş 25 bedel 15 Allah’ın izniyle geliyor İnşallah. Tayyip baba duy sesimizi, hepimizin manevi babasısın, babamız yaşındasın bizi anlarsın, bizler yaşlarında evlatların var. Evlenmem ve işe girmem bedelliye bağlı.

Ayrıca eklemeliyim ki genel kurmayın bir itirazı yok sanırım okuduğum haberlerde bizim kırmızı çigilerimizi aşmayan bir çalışma olmalı demiş. O zaman bedelli yakındır diyebiliriz. Rabbim yardım et!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.