Kategoriler
Haberler

AK Parti Meclis’i olağanüstü toplantıya çağırdı

AK Parti, Torba Kanun Tasarısı için Meclis’i olağanüstü toplantıya çağırdı.

“AK Parti Meclis’i olağanüstü toplantıya çağırdı” için 12 yanıt

Eğer cumhurbaşkanını halk seçiyorsa ve bu halkın istediği bedelli askerlik biran önce çıkartılmalı YAŞ 25 BEDEL 15 Sayın cumhurbaşkanım sizin istediğiniz oldu.. Şimdi isteğinin olmasını bekleyen 800bin vatandaş var hadi Mutluluğunuza bizide ortak edin bu yeni türkiye eski türkiyenin dertlerinden kurtulsun…

Yaş 25 diye diye çıkarmayacaklar, yürüyün gidin lan askere dünkü çocuksunuz ya okuyun ya askere gidin her kimse 25 yaşında.. Sizin bkunuza biz mağdur oluyoruz..

Hakan, ortalama zekada bir ademoğlu 25 yaşında okulunu çoktan bitirmiş ve çalışmaya başlamış oluyor- ortalama zekaya vurgu yapıyorum. Tam olarak ne okumasını öneriyorsun insanların acaba – çift dikiş mi yapsın herkes?

Ortalama zekadan bahsetmiyorum, 2011 yılında 30 yaşında olmayan bir sürü adam yararlanamadı ki o dönem 28 bile olsa yaş haddi yararlanacaklardı, 25 yaşında adam ne okur askere gitmek istemiyorsa ? sırf askerden kaçmak istiyorsa yüksek lisans yapsın 29 a kadar tecil alır.. Kaldı ki 20 yaşında ünive giren birisi 4-5 senede anca mezun olur, okul bitti işe girmesi ? Pat diye almıyolar işe.. Ortalama zekadan dem vuracağına kendi zekana bak..

25 yaş neden olmazmış. Arkadaşlar askerlik yaşı 20 değilmi yahu. Asker kalmamış.

neden 25 olmasın yapılacaksa düzgün yapılsın yararlanmak isteyen herkes yararlansın. 2-3 yıl sonra onlar bir dahamı bedelli çıksın diye bangır bangır bağırsınlar. bu arada ben kendim için söylemiyorum benim yaşım zaten tutar bencil olmayalım yaş 25 bedel 15 dedik kimseyide yarı yolda bırakmayalım düşüncemizden bencilce vazgeçip

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.