Kategoriler
Haberler Manşet Son Dakika

Başhekim yardımcısına bıçaklı saldırı yapan zanlı yakalandı *VİDEO

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Seçkin Özdemir’i makamında saldırarak ağır yaralayan zanlı yakalandı. Zanlının AK Partili Belediye Meclis üyesi Nurten Suiçmez’in eşi 65 yaşında ki Hüseyin Suiçmez olduğu ve Başhekim Yardımcısını 1 hafta önce tehdit ettiği iddia edildi.

Kilimli’de bir dönem belediye başkanlığı yaptıktan sonra Mart ayındaki seçimleri kaybeden ve yeniden mesleğine dönen Doktor Seçkin Özdemir’i makamında bıçaklayarak ağır yaralanmasına sebep olan saldırganın yakalandığı öğrenildi. Adının Hüseyin Suiçmez olduğu bildirilen saldırganın 1 hafta önce Seçkin Özdemir ile tartıştığı ve Özdemir’i tehdit ettiği iddia edildi. Seçkin Özdemir’in Belediye Başkanı olduğu dönemde iş yeri konusunda tartışma yaşadıkları ve aralarında ki husumetin bundan dolayı kaynaklandığı öğrenildi. Bıçaklı saldırıda 2 sırt ve 1 karın bölgesinden bıçaklanarak ağır yaralanan Özdemir’in Atatürk Devlet Hastanesinde ameliyatının devam ettiği iöğrenildi.

Diğer yandan Doktor Seçkin Özdemir, 8 Nisan 2013 tarihinde Kilimli Belediye Başkanlığı döneminde ihaleye fesat karıştırma iddiasıyla göz altına alınmış, daha sonra da serbest bırakılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.