Kategoriler
Basından Haberler

Bedelli Askerlik HaberTürk Manşette

ARKADAŞLAR HABERİN ALTINA ACİL OLUMLU YORUM YAPIN! Bedelli Askerlik karşıtı yorumlar var!

habertürk-w640-h480

“Bedelli Askerlik HaberTürk Manşette” için 23 yanıt

şu an ülkemizde atanamayan bu kadar öğretmen var niye bütçe kısıtlı diğer taraftan bedelli yapılmıyor bu ne yaman çelişki yaş 25 bedel 15 bin tl olursa devletin kasasına 9 10 milyar tl girecek bu parayla öğretmen de atarsın okul da yaparsın bir taşla iki kuş

inşallah yuvalar bozulmaz ihtiyacımız çok var hayatımız karmaşam içinde yaş 25 bedel 15 tl

bedelli askerlik biran önce çıkmalı sayın cumhur başkanımız gençlerin bu sorununu çözmesini bekliyoruz.

Arkadaşlar habertürk deki yorumlar ne kadar saçma bu kadar da olunmaz çoğunluk çıkmasını istemekte..

sonuna kadar devlete destek cumhurbaşkanımıza destek bu bir vaat değildi bedelli kazanılacak bir haktır.bu hakta 1 ekimde kazanılacak ve milletin önüne serilecektir.zaman bir aydan bile az kaldı.uyumasan bile geçer.

Halkın seçtiği bir cuhmurbaşkanı ve bir meclisin halkın talepleri doğrultusunda birazcıkta olsa hareket etmeleri gerekmiyormu.Lütfen yaş 25 bedel 15 te bir olalım ki bu ortak dileğimiz heryere ulaşsın.teşekkürler.

Ben de artık bu sayfaları ve flaş haberleri takip etmekten yoruldum. Her gün bunlara bakıyorum kafayı yiyecem. babam artık bu haberleri okumamı istemiyor, daha da strese giriyorum diye yasaklayacak. Arkadaşlar ayrıca diğer bedelli web sitesinde magdur06 adlı kullanıcı habertürke telefonla sormuş off the record şeklindeki görüşmenin haber olarak yayınlanması sonucu sayın bakanın aksi yönde açıklama yaptığını söylemişler detaylar burada:

Sn admin,
Bu kötü senaryo olmuş, bir de baştan beri savunulan iyi senaryoyu, yani yaş 25 bedel 15in hesabını koyarsanız yetkililer açısından çok güzel bir bilgilendirme olur. Tabi böyle bir durumda katılımın yaklaşık 200 bin kişi olacağı konusu çok önemli.
Nitekim artık ulusal gazeteler tarafından takip edilen bir platformdayız.
Saygılar,
Sinan

25 yada 26 buda evet önemli ama bence devamlı çıkmalıdır bu 25 yaşında ve üstü yapan yaptı diyelim ya alttan gelenler ne olacak 20 ile 14 yaşında olanlar hem okuyup çalışanlar ve birsürü tecilli var en güzeli ya tam profesyonel askerlik yada heryıl bedelli çıkması zaten asker arkadaşım var diyor boş silahla nöbet tutuyoz diyo zaten böyle askerlik olmaz HERYIL DEVAMLI ÇIKSIN BEDELLİ ASKERLİK.

bir bedelli çıkaracaksını insanları çırpındırıyorsunuz, bu mu milli irade ortada bir sorun olduğu açık. haziran gelsin biz de oyumuzu vermek için böyle nazlanacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.