Kategoriler
Haberler

ERÜ Tıp Fakültesi’nden ödüllü yarışma

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi tarafından “Gevher Nesibe Tıp Yarışması” düzenleniyor. 4 ayrı dalda yapılacak yarışmada dereceye girecek olan öğretim elemanları ve öğrencilere 2 bin lira ödül verilecek.

ERÜ Tıp Fakültesi’nden yarışma ile ilgili yapılan duyuru da, ‘Gevher Nesibe Tıp Yarışması’nın Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından her yıl düzenlendiği hatırlatıldı. Yarışmadaki amacın öğretim elemanları ve öğrencileri bilimsel araştırmaya teşvik etmek, fakültede yapılan bilimsel araştırma sayı ve kalitesini arttırmak olduğu belirtildi. Yarışmaya dair ödülün ise her yıl Tıp Fakültesi Dekanlığı tarafından belirlendiği açıklandı.

Yarışma, Deneysel ve Laboratuvar Çalışması, Klinik Çalışması, saha çalışması ve öğrencilerin yaptığı veya katkıda bulunduğu çalışma olmak üzere 4 kategoride olacak. Çalışmalar 13 Şubat 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar teslim edilmesi gerekiyor. Her kategoride birinci olanlara 2 bin lira, ikinci olanlara bin 500 lira ve üçüncü olanlara ise bin lira para ödülü verilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.