Kategoriler
Haberler

Numan Kurtulmuş son kez bedelli askerliği açıkladı

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, bedelli askerlik beklentisine ilişkin Posta Gazetesi Ankara Temsilcisi Hakan Çelik’e açıklamalarda bulundu. Kurtulmuş, ‘son bir kez’ bedelli askerlik sinyali verdi.

Kurtulmuş, “Bunun kararını verecek olan Bakanlar Kurulu’dur. İyi ordu demek çok fazla piyadeye sahip ordu demek değildir. Bir seferlik ve son kerelik olmak üzere birikmiş olanların bedelliden istifade etmesi gerektiğini düşünüyorum” derken, “Böylece biriken beklentiler de karşılanmış olur” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Posta Gazetesi

“Numan Kurtulmuş son kez bedelli askerliği açıkladı” için 6 yanıt

25 Yaş olarak çıkartın artık bu büyük sorun çözülsün geride mağdur kalmasın. Site Admini bu zamana kadar hep beraber 25 yaş diye hep beraber bu yola çıktık bundan sonra da 25 yaş ve üstü kişilerin hakkını yemeyin ayıptır..

Altan 34 rumuzlu kardeşim. Abim Yorumun için Teşekkür ederim. Site yöneticisinin bu konudaki hakların yedirilmemesi için gerekli adımlarıın atmasını. YAŞ 25 için ısrarla üzerinde durulması gerektiğini belirtmek istiyorum.

walla altan abı senden allah razı olsun bzlerı unttular verı gerıde bıraktılar ayıptır bu son bedellı ve defter kapanacak bız nabarız aynı durumdayız yas 25

yaş 25 olsun en büyük beklenti şuan için bu. hükümetimiz lütfen halkın sesine kulak versin…

Bendece bedelli yaşı 25 olmadıkdan sonra bu yasadan pek kimse yararlanamaz 2011de çıkan bedelli gibi hem hükümet hem halk hüsrana uğrar..yaş 25 diyoruzz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.