Kategoriler
Haberler Manşet Son Dakika

Bedelli Askerlik açıklaması haftaya

Telgraflar Etkili Oldu

Bedelli Askerlik konusu Bedelli Askerlik Derneği öncülüğünde gerçekleştirilen telgraf çalışması ile yeniden gündeme geldi ve tüm basın organlarında hak ettiği yere tekrardan oturdu.

Bedelli Askerlik Yasası Hazır 

Avusturya’da Sayın Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU’nu takip eden bazı basın mensuplarından gelen bilgiye göre bedelli askerlik konusu Bakanlar Kurulu’nda masaya yatırıldıktan sonra yaş ve bedel konusunda son karar verilecek. Son kararın Başbakan’ın başkanlığında yapılacak olan AK Parti Grup toplantısında açÖzellikle Sayın Başbakan’ın açıklamalarından da anlaşılacağı üzere gerek Genelkurmay gerekse Hükümet bedelli askerlik tartışmaları sebebiyle artan bakaya sayılarından rahatsız bu sebeple özellikle askerlik çağı geçmiş belli yaştaki gençleri kapsayacak bir adım atılacak son karar ve açıklamanın bu sebeple önümüzdeki hafta yapılması olumlu bir adım atılması yönünde karar çıkması halinde ise daha önce hazırlanan hazır bekleyen bedelli askerlik yasasının kanunlaşması bekleniyor.

Bedelli Askerlik Derneği Çağrısı

Bedelli Askerlik Derneği herkesi pazartesi ve salı günleri yapılacak çalışmalara katılmaya davet ediyor. Bedelli Askerlik Derneği’nin çalışmasına katılmak için tıklayın  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.